Wyszukiwałeś:

Nokia

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nokia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Coraz większa wartość marki Hyundai

Hyundai zajął 72. miejsce w tegorocznej edycji rankingu wartości marek 2007Best Global Brands przygotowywanym wspólnie przez Business Week orazInterbrand.

 

Porsche "wygląda" najlepiej

Porsche ma najlepszy wizerunek ze wszystkich niemieckich przedsiębiorstw. Takiwerdykt wydało jury składające się z 2.500 przedstawicieli zarządówfirm, dyrektorów i innych członków kadr kierowniczych. Po razpiąty z kolei przyznali oni koncernowi ze Stuttgartu pierwsze miejscewśród firm ze wszystkich branż.

 

Przegrywamy walkę o fabrykę Mercedesa

Fabryka, w której produkowane mają być nowe modele mercedesów AKlasse i B Klasse powstanie raczej w rumuńskim Jucu, informuje Puls Biznesu,powołując się na doniesienia gazety Automotive News.

 

Polska nadal walczy o Mercedesa

Choć pojawiły się wątpliwości, czy koncern Daimler, który szukamiejsca pod budowę fabryki mercedesów klasy A i B, nadal bierze poduwagę Polskę, okazuje się, że w tej sprawie nic się nie zmieniło. Wedługinformacji do których dotarł Puls Biznesu (PB) niedługo przedstawicieleniemieckiego koncernu przyjadą do naszego kraju.

 

Auto od producenta komórek?

Nokia - największy producent telefonów komórkowych na świecie -nawiązał współpracę z Renault. Owocem tej współpracy będziepierwszy na świecie samochód o nazwie Nokia.

 

Nawigacja za darmo

Firma Nokia udostępniła na polskim rynku najnowszą wersję oprogramowania donawigacji – Ovi Maps. Niezależnie od tego, czy przemieszczamy sięsamochodem, czy pieszo, aplikacja ta zaprowadzi nas do celu dziękiudoskonalonym mapom oraz wysokiej klasy nawigacji samochodowej i pieszej.

 

Szerokopasmowy internet w Mercedesie

Oparty na Internecie system przepływu informacji myCOMAND marki Mercedes-Benzpomyślnie przeszedł pierwszy test praktyczny na drodze.

 

Nawigacja od Nokii za darmo

Firma Nokia ogłosiła dziś plany udostępnienia bezpłatnej nawigacji pieszeji samochodowej w swoich smartfonach w ramach nowej wersji Ovi Map. Nowa wersjanawigacji będzie zawierać niezbędne funkcje nawigacji samochodowej i pieszej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017