Wyszukiwałeś:

Nordschleife

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nordschleife

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Rekordowy Opel Zafira OPC

W poniedziałek, wynikiem osiem minut i 54,38 sekundy, Zafira OPC ustanowiłanowy rekord w kategorii vanów kompaktowych na liczącym 20,8 km torzeNürburgring Nordschleife.

 

Gorąca Corsa nadchodzi

Reporterom branżowego magazynu motoryzacyjnego Autocar udało się przyłapaćpodczas testów, usportowioną wersję, debiutującej niedawno Corsy, któraniebawem uderzy na rynek. Niemiecki producent zamierza bowiem stworzyćatrakcyjną alternatywę dla Renault Clio 197.

 

Bezkompromisowy Holender

Po raz pierwszy w swojej przeszło trzydziestoletniej historii na rynkumotoryzacyjnym, firma Donkervoort zaprezentowała samochód z zamkniętymnadwoziem. Model D8 GT wyposażony w jednostkę silnikową Audi zadebiutuje nagenewskich halach targowych.

 

Nissan GT-R już jeździ!

Następca legendarnego modelu Skyline GT-R, Nissan GT-R Proto już jeździ.Sportowy samochód, który pojawi się w sprzedaży nie tylko na japońskimrynku został przyłapany na testach na torze Nuerburgring-Nordschleife.

 

Nowa Honda NSX

Na pierwszy rzut oka wygląda jak Honda S2000 z poszerzonym rozstawem osi, leczpod blaszaną pokrywą ukrywa się technika, która będzie wykorzystana wnajnowszej odsłonie sportowego modelu NSX. Auto zostało przyłapane przezobiektyw reportera na torze Nordschleife.

 

Lexus LF-A wjedzie na ring

Chodź na premierę seryjnego Lexusa LF-A przyjdzie nam jeszcze trochępoczekać to szansę do zobaczenia tego nowego, sportowego modelu japońskiejmarki da 24-godzinny wyścig na torze  Nuerburgring. Lexus oficjalniepotwierdził swój udział w tej imprezie.

 

Volkswagen Scirocco - debiut przed debiutem

Zanim Volkswagen Scirocco, którego nową generację można byłopodziwiać na tegorocznej wystawie w Genewie, pojawi się w salonach sprzedaży,przejdzie prawdziwy chrzest bojowy. Wyścigowa wersja Scirocco stanie do24-godzinnego wyścigu na północnej pętli toru Nurburgring.

 

Nissan ustanawia ekologiczny rekord Północnej Pętli

Deszczowa pogoda nie powstrzymała ostatnio Nissana przed przeprowadzeniem jazdtestowych modelu X-Trail napędzanego ogniwami paliwowymi i ustanowieniemrekordu czasu okrążenia słynnego toru wyścigowego Nürburgring.

 

GT-R śrubuje rekord na Nordschleife

Super-sportowy Nissan GT-R ponownie dał o sobie przypomnieć. 485-konna bestiapoprawiła swój rekordowy czas Północnej Pętli toruNuerburgring.

 

Mekka wielbicieli Nissana

Nissan otworzył przy torze Nurburgring specjalną wystawę na placu opowierzchni 500 metrów kwadratowych. Odwiedzający Sportscars Shop będąmogli przyjrzeć się z  bliska ważnym modelom i zaczerpnąć wiedzy ozaangażowaniu marki w sporty motorowe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017