Wyszukiwałeś:

Note

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Note

Spróbuj też wyszukać: note 1 4 Nissan note mazda 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Japoński odpowiednik Modusa

Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży na krajowym rynku nowy model - Note.W tym mikrovanie wykorzystanych zostało wiele rozwiązań wspólnych z RenaultModusem.

 

Jest już pierwszy Note

W poniedziałek z taśmy montażowej w fabryce Nissana w Sunderland zjechałpierwszy egzemplarz modelu Nissan Note. Auto to, bliźniacze z Renault Modusem,na polskim rynku pojawi się w marcu.

 

Kolejna czwórka w testach EuroNCAP

Toyota RAV4, Land Rover Discovery III, Nissan Note oraz Chevrolet Kalos tocztery kolejne modele, które zostały poddane szczegółowym testomzderzeniowym przez organizację EuroNCAP.

 

Nissan Note z awarią

2 489 egzemplarzy najnowszego modelu Nissana Note musi trafić do serwisów wcałej Europie. Powodem jest wykryta usterka w systemie mocowania fotelikówdziecięcych Isofix.

 

Note najlepszym supermini MPV

Nissan Note, jeden z najnowszych modeli japońskiego koncernu, już jestnagradzany. I to w jednym z najbardziej prestiżowych brytyjskich konkursówAuto Express New Car Honours.

 

Nissan Note: Becikowiec

Stale rosnąca i wymagająca jak nigdy dotąd konkurencja w segmencie Bspowodowała, że producenci samochodów zmuszeni są do wymyślanianowych atrakcyjnych rozwiązań dla swoich produktów. Jednym z takichpomysłów było stworzenie niejako dedykowanego podsegmentu klasy B,której odbiorcami mają być młode małżeństwa posiadające potomstwo.Samochodem, który ma sprostać potrzebom pasażerów, tych dużychi tych małych jest Nissan Note, który nie tak dawno pojawił się natestach w naszej redakcji.

 

4,5 miliona Nissanów z Sunderland

Po 20 latach od otwarcia, brytyjska fabryka umiejscowiona w Sunderlandprzekroczyła kolejny kamień milowy. 19 lutego z taśm produkcyjnych zjechałsamochód z numerem 4.500.000. Tym wyjątkowym egzemplarzem okazał się NissanNote w kolorze czerwonym z silnikiem 1,6l. Auto zostało zamówione przezjednego z brytyjskich klientów.

 

100 tysięczny Nissan Note

Minął już ponad rok, odkąd Nissan Note zadebiutował na europejskim rynku.Kilka dni temu w historii tego modelu pojawił się pierwszy kamień milowy.Otóż japoński producent wyprodukował niedawno egzemplarz samochodu z numerem100.000. Dzięki temu wynikowi osiągnął on trzecią lokatę w swoimsegmencie.

 

Gruntownie odmieniony Note

Dostępny w sprzedaży od stosunkowo krótkiego czasu, bo od nieco ponaddwóch lat, Nissan Note doczekał się już kuracji odświeżającej. Poraz pierwszy małego minivana Nissana po tym zabiegu będzie można zobaczyć nawystawie paryskiej.

 

Nissan Tiida: Nie szata zdobi auto

Nissan od pewnego czasu przeprowadza dość rewolucyjną zmianę w swojej gamiemodelowej. Po pierwsze, do lamusa odeszły popularne i typowe dla rynku modele,takie jak Almera i Primera. Po drugie, nie pojawili się w ich miejscebezpośredni następcy, bo trudno za takich uznać modele Note czy Qashqai. Ijedynie Tiida stara się wypełnić powstałą lukę, choć i w tym przypadkuciężko to auto jednoznacznie zaszufladkować.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017