Wyszukiwałeś:

Novitec

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Novitec

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Novitec tuninguje Ferrari F430

Wydawało się, że auta takie jak Ferrari są już na tyle dynamiczne i mocne,że nie trzeba poddawać je dodatkowemu tuningowi. Innego zdania jest firmaNovitec, która postanowiła dodać jeszcze więcej charakteru FerrariF430.

 

Konkurent z Maranello

Kilka dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nadchodzącego modelu zwłoskiej stajni Ferrari. Jest to model F430 Challenge Stradale, któryzostał przyłapany podczas ostrych testów na europejskich bezdrożach,wśród tumanów kurzu.

 

Scuderia ujarzmiona przez Novitech

Z pewnością Ferrari F430 Scuderia jest jednym z tych samochodów,który wiele osób chciałoby mieć w wymarzonym garażu. Ten510-konny "ogier" potrafi rozpędzić się do setki szybciej niżzwykły zjadacz chleba jest w stanie sobie wyobrazić. Tymczasem specjaliści zfirmy Novitec sprawili, że robi to jeszcze szybciej.

 

777KM w maszynie Noviteca

Firma Novitec specjalizuje się w tuningowaniu samochodów z Maranello. Napodstawie doświadczeń uzyskanych przez wieloletnią współpracę zproducentem włoskich supersamochodów inżynierowie postanowili tym razemopracować swój własny model.

 

600-konne Gran Turismo

Trzeba przyznać, że Maserati po tuningu to nieczęsty widok na drogach.Niemiecka firma Novitec, specjalizująca się w ulepszaniu włoskichsamochodów, postanowiła to wykorzystać.

 

Niemcom zawsze mało

Ferrari F430 Scuderia Spider 16M to samochód w którym ostatniąrzeczą na którą można byłoby narzekać to niedostateczna moc. Innegozdania są specjaliści z firmy Novitec, którzy stwierdzili, że 510 KMmocy w standardowej wersji to stanowczo za mało.

 

Pożegnanie F430

Ferrari F430 odchodzi na zasłużoną emeryturę, gdyż posiada już swegozastępcę w postaci modelu 458 Italia. Firma Novitec postanowiła to uczcićspecjalną edycją Rosso Edizione 747.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017