Wyszukiwałeś:

Nowa X

Fabia X

. Znaleziono 449 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowa Fabia

Spróbuj też wyszukać: nowa felicja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 449 wszystkich):

Oto nowa Fabia!

Wprawdzie zostało jeszcze trochę czasu nim w salonach zawita kolejna odsłonamodelu Skoda Fabia, warto już teraz zapoznać się z detalami, które zostałyujawnione przez czeskiego producenta na temat wersji o nadwoziu hatchback.

 

Skoda Fabia czy... Skoda Fabia – oto jest pytanie

Długo się zastanawialiśmy w redakcji, z jakim innym autem, porównaćnową Skodę Fabię? Stara była przecież klasą sama w sobie i trudno byłoznaleźć godnego rywala. Nowa nie powinna być gorsza, więc tym trudniej opodobnego konkurenta. W końcu wpadłem na genialny pomysł i wybrałem.Porównaliśmy nową Fabię z... nową Fabią.

 

Skoda Fabia kombi: Rodzinnie i bez emocji

Samochód z segmentu B autem rodzinnym? Raczej pomysł bez sensu, nochyba, że mamy na myśli Skodę Fabię i to w dodatku w wersji kombi. Wprzypadku pierwszej generacji połączenie kombi i segmentu B zdało egzamin.Teraz tą samą drogą podąża Fabia II, która stoi przed niezwykletrudnym wyzwaniem - powtórzyć sukces swojej poprzedniczki.

 

Oto nowa Fabia

To będzie jedna z najważniejszych premier z punktu widzenia polskiego rynkumotoryzacyjnego. Nową generację Skody Fabii oficjalnie poznamy w Paryżu, ajuż dziś możemy zobaczyć, jak mniej więcej będzie wyglądać.

 

Skoda przygotowuje produkcje nowego modelu [aktualizacja]

Pod koniec sierpnia wystartuje produkcja nowego modelu Skody. Z końcemmiesiąca z taśmy produkcyjnej z Mlada Boleslav zaczną zjeżdżaćegzemplarze nowego modelu z segmentu B.

 

Nowa Fabia sportowym autem o wyrazistym designie?

Jeszcze w tym miesiącu wystartuje produkcja nowej Skody Fabii. Samochódw nowym wydaniu w Polsce pojawi się na początku przyszłego roku. Czy wyglądauta kogoś zaskoczył?

 

Pierwszy egzemplarz nowej Fabii zjechał z taśmy

W zakładzie w Mlada Boleslav z taśmy produkcyjnej zjechał pierwszyegzemplarz nowej Fabii. Na rynku auto zadebiutuje już w listopadzie.

 

Jeździliśmy nową Skodą Fabią

Skoda postawiła sobie trudne zadanie. Chciała sprawić, by nowa, trzeciageneracja Fabii bardziej się spodobała młodszej klienteli, w tymprzedstawicielkom płci pięknej, jednak nie zrażając obecnych, bardziejkonserwatywnych nabywców. Sprawdziliśmy na portugalskiej ziemii, czy i wjakim stopniu ta sztuka Czechom się udała.

 

Wiemy, jak wygląda nowa Fabia!

Czeski producent z Mlada Bolselav zaprezentował na początku tygodniazapowiedź nowej Fabii w rajdowym wykonaniu. Dziś już możecie ją podziwiaćw całej okazałości. Oto Skoda Fabia R5.

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI 75 KM: Krok dalej niż podstawa

Skoda Fabia. Wszędzie, gdzie bym nie postawił nogi, gdzie nie spojrzę, tamnowa Fabia! Gdy rano otwierałem drzwi lodówki, to bałem się, że itam znajdę Fabię. Pomyliłem się co do miejsca, bo Fabia z podstawowymsilnikiem pojawiła się na naszym parkingu. Pytanie nasuwa się jedno, czy tenmodel naprawdę potrzebuje aż tak wielkiej promocji?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowa Fabia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017