Wyszukiwałeś:

Nowa X

Fabia X

. Znaleziono 127 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowa Fabia

Spróbuj też wyszukać: nowa felicja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 127 wszystkich):

Nowa Fabia ze skrzynią DSG

Już od dłuższego czasu w światku motoryzacyjnym krążą informacje opojawieniu się nowej generacji modelu Skoda Fabia. Nowe dzieło czeskiej markima zostać zaprezentowane na salonie samochodowym w Genewie w przyszłym roku.Teraz pojawiła się informacja, że nowy reprezentant segmentu B będziedostępny z silnikami TSI i skrzynią DSG zapożyczonymi od Volkswagena.

 

Oto nowa Fabia!

Wprawdzie zostało jeszcze trochę czasu nim w salonach zawita kolejna odsłonamodelu Skoda Fabia, warto już teraz zapoznać się z detalami, które zostałyujawnione przez czeskiego producenta na temat wersji o nadwoziu hatchback.

 

Fabia kombi na horyzoncie

Magazyn 'WhatCar?' ujawnił pierwsze, jeszcze nieoficjalne zdjęcia oraz strzępinformacji na temat Skody Fabia w wersji kombi. Czeski model najprawdopodobniejpojawi się w sprzedaży na początku 2008 roku, a nie jak przypuszczanowcześniej pod koniec bieżącego roku.

 

Nowa Fabia i Civic Hybrid na czwórkę

W lipcowych testach zderzeniowych organizacja Euro NCAP poddała próbom dwakolejne modele samochodów: nową generację Skody Fabia i Hondę Civic sedan znapędem hybrydowym. Oba auta za oferowane bezpieczeństwo otrzymały po 4gwiazdki.

 

Skoda Fabia czy... Skoda Fabia – oto jest pytanie

Długo się zastanawialiśmy w redakcji, z jakim innym autem, porównaćnową Skodę Fabię? Stara była przecież klasą sama w sobie i trudno byłoznaleźć godnego rywala. Nowa nie powinna być gorsza, więc tym trudniej opodobnego konkurenta. W końcu wpadłem na genialny pomysł i wybrałem.Porównaliśmy nową Fabię z... nową Fabią.

 

Skoda Fabia II: Umarł król, niech żyje król

Zmiana pokoleniowa modelu, który jest znaczącym autorem sukcesu całejmarki, to nie lada wyzwanie. Jak zrobić to tak, by nie stracić dotychczasowejklienteli, a jednocześnie spróbować przekonać do siebie nową? Przedtakim zadaniem stanęła niedawno Skoda, wprowadzając drugą generację Fabii.

 

Nowa Fabia Combi już w Polsce

Od pierwszej prezentacji w zeszłym roku we Frankfurcie, aż do teraz polscyklienci musieli czekać na drugą generację wersji kombi jednego z najlepiejsprzedających się samochodów na naszym rynku. Poprzeczka jaka stoiprzed Skodą Fabia Combi jest bardzo wysoka. Czy tym razem uda się jąprzeskoczyć?

 

Fabia, Yaris, Octavia najpopularniejsze

Po dwóch miesiącach tegorocznej sprzedaży listę najpopularniejszychmodeli na polskim rynku otwierają Skoda Fabia, Toyota Yaris i Skoda Octavia -wynika z raportu firmy Samar. Największy wzrost sprzedaży od początku rokuzanotowała z kolei Toyota Auris.

 

Przedsiębiorcza Skoda Fabia Van+

Skoda Auto Polska właśnie wprowadziła na rynek nowy model - ŠkodęFabia Van+, bazującą na niezwykle popularnej wersji nadwoziowej Fabii Combi zhomologacją kategorii N1 i możliwością pełnego odliczenia podatku VAT.

 

Skoda Fabia kombi: Rodzinnie i bez emocji

Samochód z segmentu B autem rodzinnym? Raczej pomysł bez sensu, nochyba, że mamy na myśli Skodę Fabię i to w dodatku w wersji kombi. Wprzypadku pierwszej generacji połączenie kombi i segmentu B zdało egzamin.Teraz tą samą drogą podąża Fabia II, która stoi przed niezwykletrudnym wyzwaniem - powtórzyć sukces swojej poprzedniczki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowa Fabia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017