Wyszukiwałeś:

Nowy X

Jork X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowy Jork

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Hybrydowe autobusy dla San Francisco

Ośrodek komunikacji miejskiej w San Francisco - Municipal Transportation Agency(MUNI) zamówił 56 niskopodłogowych autobusów Orion VII z napędemhybrydowym. Pojazdy dla Krzemowej Doliny dostarczy północnoamerykańskioddział DaimlerChrysler Commercial Buses.

 

Smart oficjalnie w USA

Po latach niejasności DaimlerChrysler ostatecznie określił swoje stanowisko wsprawie wypuszczenia na rynek amerykański marki Smart. Najprawdopodobniejpojawi się ona za oceanem w 2008 roku.

 

Oto nowy crossover Hyundaia

Choć do wystawy samochodowej w Nowym Jorku, gdzie odbędzie się jego oficjalnapremiera, pozostał jeszcze tydzień Hyundai już zdecydował sięzaprezentować pierwsze zdjęcie prototypowego crossovera.

 

Mitsubishi Outlander niczym Lancer

Podczas rozpoczynających się już w tym tygodniu targów motoryzacyjnychw Nowym Jorku Mitsubishi zaprezentuje odświeżoną wersję Outlandera, na raziejeszcze w postaci koncepcyjnego GT Prototype.

 

BMW X5 i X6 z w rodzinie M!

BMW zaprezentowało pierwsze zdjęcia oraz szczegółowe informacje natemat swoich dwóch SUV-ów - X5 oraz X6, które po razpierwszy dołączyły do rodziny M. Oficjalna premiera już w tym tygodniu nawystawie w Nowym Jorku.

 

Subaru Outback na nowo

Wystawa samochodowa w Nowym Jorku jest miejscem światowej premiery nie tylkonowej generacji modelu Legacy, ale i uterenowionej wersji kombi, czyli,oferowanego obecnie już jako odrębny model, Outbacka.

 

Zamaskowany Kizashi

Nowy model Suzuki trafi pod koniec roku do salonów. Auto zbudowane nakoncepcie Kizashi, pokazanym na targach w Nowym Jorku rok temu, będzieprzedstawicielem segmentu średnich sedanów.

 

Volvo dostarczy 90 autobusów dla Nowego Jorku

Nova Bus, przedstawicielstwo Volvo Buses w Ameryce Północnej, otrzymałazamówienie na 90 autobusów przegubowych dla Nowego Jorku. Autobusyzostaną wyprodukowane w otwartej w poniedziałek fabryce w Plattsburgh (USA).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowy Jork".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017