Wyszukiwałeś:

Nowy X

Superb X

. Znaleziono 175 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowy Superb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 175 wszystkich):

Jeździliśmy nową Skodą Superb

Po pięciu latach od swojej premiery Skoda Superb została poddanaodmładzającemu restylingowi. Poza drobnymi zmianami sylwetka tego eleganckiegoauta pozostała jednak niezmieniona.

 

Nowy Superb na testach

Dolina Śmierci była miejscem testów dwóch prototypowychegzemplarzy nowej generacji modelu Skoda Superb. Oficjalna światowa premieraodbędzie się na marcowych targach motoryzacyjnych w Genewie.

 

Skoda Superb w pełnej krasie

Zaprezentowane przed kilkoma tygodniami pierwsze zdjęcie nowej Skody Superb taknaprawdę zbyt wiele nie odkrywało. Teraz flagowa limuzyna Skody zostałaprzedstawiona już w całej okazałości.

 

Nowy Superb za 86.800 zł

Choć do oficjalnego debiutu rynkowego w naszym kraju nowej Skody Superbpozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to już teraz można składaćzamówienia na to auto. Ceny rozpoczynają się od 86.800 zł.

 

Nowy Superb na Tour de France

Nowa Skoda Superb została oficjalnym samochodem Tour de France. Po trasiewyścigu porusza się nią dyrektor TdF, Christian Prudhomme, członkowiezespołu organizacyjnego i zaproszone VIP-y.

 

Nowy Superb w Polsce + [VIDEO]

Druga odsłona flagowej limuzyny Skody jest już dostępna w Polsce. SkodaSuperb, której ceny na polskim rynku zaczynają się już od 76.300złotych została zaprezentowana i porównana z głównymikonkurentami na polskim rynku.

 

Nowy Superb najlepszy do... caravaningu

Nowa Skoda Superb w wersji z dwulitrowym silnikiem TDI zwyciężyła wklasyfikacji generalnej konkursu na samochód do turystyki caravaningowejroku 2009, zorganizowanego przez Caravan Club w Wielkiej Brytanii.

 

Superb Combi w drodze

Już od dłuższego czasu Skoda dawała w świat informacje o tym, że pojawisię Skoda Superb z nadwoziem kombi. Zagraniczni fotoreporterzy przyłapalizamaskowany model podczas testów.

 

Skoda Superb: Prestiż w promocji

Poprzednia Skoda Superb oferowała swoim klientom coś, czego nie dostaliby ukonkurencji za podobne pieniądze. Chodzi przede wszystkim o komfort, ilośćmiejsca oraz ekonomię jazdy. W nowej Skodzie Superb możemy dołączyć do tegojeszcze dobrą prezencję i nowoczesne rozwiązania, niedostępne u konkurencji.Sprawdźmy zatem kolejną odsłonę limuzyny znad Wełtawy.

 

Pierwszy Superb Combi zjechał z taśmy

Pierwsza Skoda Superb Combi zjechała właśnie z taśm produkcyjnych wzakładzie w czeskich Kvasinach. Nowa wersja topowego modelu Skody ma polepszyćudziały w segmencie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowy Superb".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017