Wyszukiwałeś:

Nowy X

numer X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowy numer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Ostateczne odliczanie Toyoty MR2

Samochód Toyota MR2 Roadster pojawi się w Wielkiej Brytanii wlimitowanej edycji TF300. Każdy z trzystu wyprodukowanych modeli będzieposiadał swój unikatowy numer naszywany na zagłówku, aż doostatniego wyprodukowanego samochodu.

 

Przeprawa na Warcie za półmetkiem

Coraz wyraźniej w pejzażu Konina zaznacza się budowany most na Warcie,estakada nad doliną Warty oraz nowy odcinek drogi krajowej numer 25. Po prawejstronie rzeki budowlani prawie doprowadzili już jedną nitkę estakady doczynnego ronda na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Kleczewskiej. Rondouruchomione w połowie grudnia minionego roku usprawniło ruch samochodowy w tymrejonie miasta.

 

290 dni do mostu na Warcie w Koninie

Największa inwestycja w Koninie, budowa mostu na Warcie i nowego odcinka drogikrajowej numer 25, przekroczyła półmetek. Na wykonanie inwestycji przezkonsorcjum: Hydrobudowa-6, Warszawskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowychi Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych, zostało jeszcze tylko 290dni. Inwestor, samorząd Konina, uważa, że prace przebiegają zgodnie zharmonogramem.

 

F1: McLaren nadal bez numeru 1

MP4-23 - to nowy bolid zespołu McLaren-Mercedes, który wczoraj (07.01.)został oficjalnie zaprezentowany podczas uroczystej gali w Stuttgarcie.Niemniejsze zainteresowanie niż samochód wzbudzał nowy duetkierowców: Lewis Hamilton i Heikki Kovalainen. W nadchodzącym sezonieobaj mają zamazać nieudany dla zespołu sezon 2007. Podobno żaden z nich nieotrzymał statusu kierowcy numer 1.

 

Nowy główny handlowiec Fiata

"Jestem bardzo zadowolony z możliwości dołączenia do zespołu Fiat AutoPoland, szczególnie, gdy w moim przypadku oznacza to powrót dofirmy, w której wcześniej pracowałem" - powiedział narozpoczęcie swojej pracy nowy Dyrektor Handlowy Fiata, Wojciech Masalski. Jakiezyski czekają więc na włoską markę w najbliższym czasie w Polsce?

 

Jeden numer do Iveco Assistance Non-Stop

Klienci, którzy zechcą skontaktować się z Iveco aby uzyskać pomoc wdowolnym kraju Europy, mogą ją uzyskać znacznie szybciej. Jest to możliweponieważ uruchomiony został nowy, bezpłatny numer łatwy do zapamiętania.

 

Nowy most i obwodnica w Puławach

Do użytku został oddany największy most łukowy w Polsce i jednocześniejeden z najdłuższych w Europie. Nowy obiekt powstał w Puławach i wraz zponad 12 km odcinkiem pierwszego etapu obwodnicy, znajdzie się w ciągu drogiekspresowej S12.

 

F1: Nowy zespół F1 potwierdzony

USF1 to nowy zespół, który zamierza wystawić swoje bolidy wFormule 1. Bazą amerykańskiej ekipy będzie miasto Charlotte w KaroliniePółnocnej, a jednym z kierowców... być może kobieta.

 

Trzy nowe modele dla Porsche

Nowy właściciel marki Porsche, koncern Volkswagen zapowiada ofensywęmodelową dla swojej sportowej firmy-córki. W planach jest między innyminowy SUV.

 

F1: Dwie jedynki Kubicy

11 - to numer z jaki Robert Kubica w przyszłym sezonie wystartuje wmistrzostwach świata Formuły 1. Z jedną jedynką na torach pojawi się mistrzświata Brytyjczyk Jenson Button, który będzie kierowcąMcLaren-Mercedes.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowy numer".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017