Wyszukiwałeś:

Nowy X

numer X

. Znaleziono 399 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nowy numer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 399 wszystkich):

F1: McLaren nadal bez numeru 1

MP4-23 - to nowy bolid zespołu McLaren-Mercedes, który wczoraj (07.01.)został oficjalnie zaprezentowany podczas uroczystej gali w Stuttgarcie.Niemniejsze zainteresowanie niż samochód wzbudzał nowy duetkierowców: Lewis Hamilton i Heikki Kovalainen. W nadchodzącym sezonieobaj mają zamazać nieudany dla zespołu sezon 2007. Podobno żaden z nich nieotrzymał statusu kierowcy numer 1.

 

Jeden numer do Iveco Assistance Non-Stop

Klienci, którzy zechcą skontaktować się z Iveco aby uzyskać pomoc wdowolnym kraju Europy, mogą ją uzyskać znacznie szybciej. Jest to możliweponieważ uruchomiony został nowy, bezpłatny numer łatwy do zapamiętania.

 

Peugeot: nowy 508 także jako kombi

Na rok 2011 Peugeot zaplanował rozszerzenie gamy swoich modeli o serięzaczynającą się od numeru "5." Stało się jasne, że model 508pojawi się także w wersji kombi. Na stronach niemieckiego magazynu Auto Bildpojawiły się już pierwsze wizualizacje tego auta.

 

Numery rejestracyjne nie będą się zmieniać

Szybsze rejestrowanie samochodów sprowadzanych z UE, stały numerrejestracyjny auta przez cały okres użytkowania, dostęp do informacji oprzebiegu samochodu i liczbie zmian jego właścicieli, to tylko niektórepropozycje jakie znajdują się w projekcie ustawy o centralnej ewidencjipojazdów oraz kierowców.

 

Nowa Młodzianowska w Radomiu

Dziewięć firm i konsorcjów wystartowało w przetargu na budową nowegoprzedłużenia ulicy Młodzianowskiej oraz węzła drogowego nad liniąkolejową numer 8. Oferty złożyli wykonawcy między innymi z Warszawy,Krakowa, Kielc i Łodzi.

 

Dziś w kioskach najnowszy numer auto motor i sport!

Piątek, początek weekendu, a my zapraszamy do kiosków po najnowszynumer miesięcznika auto motor i sport. W październikowym numerze znajdziecie m.in. nowości na rok 2016, relację z targów IAA ale i test Hyundai'a Tucsona czy też porównanie Jaguara XE z Infiniti Q50. Uwaga! W tym numerze startuje plebiscyt Best Cars!

 

Do kiosków trafił najnowszy numer auto motor i sport!

Przed weekendem obowiązkowa wizyta w kiosku. Listopadowy numer miesięcznikaauto motor i sport od dziś dostępny w sprzedaży. W numerze porównanie12 aut hybrydowych, czyli coś dla sympatyków ekologii i test FordaMustanga V8. Czyli coś dla tych, którzy we krwi mają wysokooktanowepaliwo, a ekologię pamiętają jedynie z lekcji w podstawówce.

 

Test opon zimowych 2015 w nowym numerze auto motor i sport

Mamy połowę października, więc już najlepszy czas na zmianę opon nazimowe. Magazyn auto motor i sport przeprowadził najnowszy test zimówek,w których bierze udział 10 kompletów opon zimowych. Zobacz, jakredaktorzy testują nowe gumy i jakie opony znajdziesz w teście.

 

Miesięcznik auto motor i sport - grudniowy numer już w kioskach

Dziś zapraszamy do kiosków po najnowszy numer miesięcznika auto motori sport. W grudniowej odsłonie znajdziecie m.in.  pierwszy w Polsce testOpla Astry, porównanie czterech niemieckich SUV-ów oraz wrażeniaz jazdy pierwszym, seryjnym autem na wodór – Toyota Mirai wrękach naczelnego. Zobacz co jeszcze znajdziesz w nowym numerze.

 

Auto motor i sport ? nowy numer już w kioskach

W najnowszym numerze miesięcznika auto motor i sport redakcja postarała się,by dostarczyć czytelnikom dużą dawkę adrenaliny. Ferrari 488 GTB i najnowsze Porsche 911 Carerra S podane są jako danie główne, ale przystawki i deser również smakują wyśmienicie. Sprawdź, jakie testyaut znajdziesz w tym miesiącu!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Nowy numer".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017