Wyszukiwałeś:

Nurburgring

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Nurburgring

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Lexus LF-A na torze Nurburgring

Oddział Toyoty odpowiedzialny za samochody luksusowe testuje intensywnie model,na który czeka wiele fanów super-sportowych maszyn. Chodzi tutaj oczywiście omodel Lexus LF-A, który zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych targówmotoryzacyjnych w Tokio.

 

Lexus LF-A ustanawia rekord

Jak podaje magazyn Auto Express oraz pewne japońskie źródło, nowyLexus LF-A zasilany sinikiem o mocy 552 koni mechanicznych pobił rekord napółnocnej pętli niemieckiego toru Nurburgring. Dotychczas najlepsza"czasówka" należała do modelu Pagani Zonda F.

 

Volkswagen Scirocco - debiut przed debiutem

Zanim Volkswagen Scirocco, którego nową generację można byłopodziwiać na tegorocznej wystawie w Genewie, pojawi się w salonach sprzedaży,przejdzie prawdziwy chrzest bojowy. Wyścigowa wersja Scirocco stanie do24-godzinnego wyścigu na północnej pętli toru Nurburgring.

 

Maserati MC12 z rekordem Nurburgring

Z cyklu „Jestem najszybszy na Nurburgring” - Maseratipoinformowało, iż model MC12 ustanowił nowy, oficjalny rekord toru. Włoskisprinter zanotował czas 7 min. 24,29 s.

 

Nissan GT-R pobił swój rekord

Wszyscy pamiętamy jak kilkanaście miesięcy temu Nissan GT-R aż o kilkasekund pobił na torze Nurburgring rekord ustanowiony przez Porsche 911 GT2. Niecieszył się jednak długo tym tytułem bowiem odebrało mu go Corvette C6 ZR1.

 

10 tysięcy kilometrów na Nurburgring

Opel Insignia OPC został po raz kolejny przyłapany na torze Nurburgring. Tymrazem jednak samochód jechał całkowicie bez kamuflażu, a na mascesamochodu została umieszczona informacja o przejechanych 10 tysiącachkilometrów na torze.

 

Lexus LF-A w 2011 roku?

Lexus LF-A od 2005 roku, kiedy został zapowiedziany jako koncept podczastargów w Detroit, jest cały czas w fazie nieustannego rozwoju. Pomimonieciekawych wyników finansowych koncernu nic nie wskazuje na to byprodukcja auta nie doszła do skutku.

 

Mekka wielbicieli Nissana

Nissan otworzył przy torze Nurburgring specjalną wystawę na placu opowierzchni 500 metrów kwadratowych. Odwiedzający Sportscars Shop będąmogli przyjrzeć się z  bliska ważnym modelom i zaczerpnąć wiedzy ozaangażowaniu marki w sporty motorowe.

 

Panamera szybsza od CTS-V

Jak donosi magazyn Sport Auto, nowy czterodrzwiowy sedan Porsche Panamera Turbokierowany przez legendarnego kierowcę Waltera Rohla uzyskał na torzeNurburgring szybszy o 3 sekundy czas niż doładowany Cadillac CTS-V.

 

Gumpert Apollo bije rekord "ringu"

Samochód Gumpert Apollo Sport ustanowił na torze Nurburgring nowy rekordokrążenia dla auta dopuszczonego do ruchu drogowego. Uzyskał czas 7 minut11,57 sekundy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017