Wyszukiwałeś:

OLED

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: OLED

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

OLED w samochodzie

BASF i Philips opracowują nowe oświetlenie OLED do przezroczystychdachów samochodowych. Koncepcja oświetlenia OLED do dachówsamochodowych obejmuje zasilane energią słoneczną źródło światła,które po wyłączeniu jest przezroczyste.

 

Oto przyszłość luksusowych aut BMW

Przynajmniej częściowo potwierdziły się plotki. W Pekinie BMW pokazujestudyjny model BMW Vision Future Luxury. Potężna limuzyna pokazuje nam czegomożemy spodziewać się po nadchodzącej Serii 7.

 

Zetros, czyli luksusowy apartament na kółkach

Luksusowe auta, które świetnie dadzą sobie radę w terenie? Kilkatakich przykładów można by wymienić. Ale luksusowe terenówki, wktórych można jednocześnie wygodnie zamieszkać? Tego jeszcze niebyło. Taki pojazd, na zbliżającej się wystawie pojazdów użytkowych wHanowerze, zaprezentuje Mercedes.

 

Audi Prologue - zapowiedź A9

Audi przygotowało na salon samochodowy w Los Angeles coś specjalnego -największe coupe niemieckiej marki jest wyznacznikiem nowego stylu marki inośnikiem najnowszych technologii.

 

BMW M4 GTS jeszcze w tym półroczu

BMW w Genewie na swoim stoisku obok nudnej Serii 2 Gran Tourer pokazało safetycar opracowany na bazie M4 z innowacyjnym system wtrysku wody. Na bazie tegomodelu ma powstać drogowa wersja M4 GTS.

 

Lampy OLED w BMW M4

Producenci przestawiają się z tradycyjnych żarówek na coraz bardziejwyrafinowane formy oświetlenia. BMW zaprezentowało kilka dni temu zupełnienowe tylne lampy wykorzystujące technologię OLED.

 

Audi Prologue po raz trzeci - wersja Allroad

Salon samochodowy w Szanghaju to arena premiery trzeciego podejścia Audi dokoncepcyjnego modelu Prologue. Po dużym coupe i klasycznym kombi, czas nawersję o lekko off-roadowym charakterze.

 

Nowe światła w Audi

Matrix OLED - tak się nazywa najnowsza technologia oświetleniowa,którą niebawem nowe modele Audi będą oślepiać konkurencję. Po razpierwszy nowe dzieło inżynierów z Ingolstadt zaświeci na wystawie weFrankfurcie.

 

VW szykuje ciekawy koncept

W internecie pojawiły się pierwsze nowego Volkswagena. Samochód swojąpremierę będzie miał za kilka dni na targach w Pekinie. Podobno w Chinachmamy zobaczyć model bardzo bliski produkcji seryjnej.

 

Audi TT RS - Kozak z Niemiec

Wystartowały targi motoryzacyjne w Pekinie. Wśród wielu premier niesposób nie wymienić jednej z najważniejszych. Producent z Ingolstadtprzedstawiło najmocniejszą, seryjną wersję modelu TT. Audi TT RS zachwycaprzede wszystkim mocą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017