Wyszukiwałeś:

Octavia X

RS X

TDI X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Octavia RS TDI

Spróbuj też wyszukać: seat leon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Sportowa i oszczędna Octavia

Już niebawem Skoda Octavia RS będzie dostępna także w wersjiwysokoprężnej. Jak donoszą źródła, czeski producent zamierza wprowadzićtaką opcję do swojego zestawienia modeli.

 

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Octavia RS z dieslem

Silniki wysokoprężne stają się coraz bardziej powszechne - mają je w swojejofercie już niemal wszyscy producenci, a pojawiają się w większościsegmentów. Także i wśród aut sportowych lub usportowionych. Czego najnowszymprzykładem jest Skoda Octavia RS TDI.

 

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Czeska strzała z segmentu B

Z zewnątrz niebieska, osadzona na białych felgach z pomiędzy którychwystają rasowe, czerwone zaciski hamulców. Wnętrze samochodu przyciemnione,sportowo zmodyfikowane. Pod maską turbodiesel i wysoki współczynnik jakoścido ceny. O kim mowa? Jasne, że... o specjalnej edycji Skody Fabii RS.

 

Octavia na terenowo - pierwsza jazda

Moda na uterenowione auta zawitała także do fabryki Mlada Boleslaw. SkodaOctavia Scout 4x4 to oferta dla tych, którzy poszukują pakownego auta,dobrze radzącego sobie w mieście i na autostradzie, i którym nie strachbędzie się zapuścić w nieco bardziej odludne tereny.

 

EcoTest ADAC

Podczas kolejnej edycji testów ekologicznych niemiecki automobilklub ADACsprawdził, jak producenci samochodów przygotowani są na zmianyklimatyczne i coraz większą świadomość ekologiczną kierowców.

 

Odświeżona Octavia już wkrótce

Debiutująca na wystawie w Paryżu odświeżona wersja popularnej u nas SkodyOctavii na naszym rynku pojawi się na przełomie roku. Ceny zaczynać siębędą od 52.300 zł i od 60.600 zł w przypadku wersji kombi.

 

Skoda Octavia Scout: (Nie)Dzielny harcerz

Życie w korporacyjnej, miejskiej dżungli to czasami nieustanny survival.Przekłada się to na sposób korzystania z wolnego czasu. Zamiastspędzać go na rodzinnym pikniku wszyscy chcą być teraz aktywni, ambitni,zdobywać nowe szczyty i przecierać nieodkryte szlaki. Skoda wpasowuje się wten nowy trend na rynku, chcąc zdobyć kawałek tortu, który był do tejpory zarezerwowany dla marek premium. Octavia Scout ma być narzędziem,które w tygodniu pracuje u nas na pełen etat, a w weekendy ma ciężkiei aktywne nadgodziny.

 

Nowa twarz Octavii RS i Scouta

Po pojawieniu się na rynku pod koniec zeszłego roku nowej Octavii,odmłodzeniu poddane zostały również sportowa Octavia RS i OctaviaScout. Poza licznymi zmianami wzorniczymi oba auta oferują również nowerozwiązania technologiczne, w tym m.in. czujnik jakości powietrza w systemieklimatyzacji Climatronic oraz nowy system oświetlenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Octavia RS TDI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017