Wyszukiwałeś:

Octavia X

Tour X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Octavia Tour

Spróbuj też wyszukać: octavia tour 1 6 octavia tour ice+ octavia 2008 rozstaw osi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Nowe centrum CKD Skoda Auto

Wczoraj (4 maja) odbyło się uroczyste otwarcie nowego centrum Skody w czeskimMlada Boleslav. Zadaniem nowego obiektu będzie przede wszystkim przygotowywanieoraz wysyłka do zagranicznych montowni elementów używanych do montażupojazdów marki Skoda.

 

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Skoda Octavia: Lider średniaków

5 360. Taka liczba sprzedanych egzemplarzy w 2006 roku pozwoliła zająćSkodzie Octavii II, czołowe miejsce w zestawieniu najbardziej popularnychsamochodów w Polsce. W zasadzie można przyjąć, że czeski reprezentantklasy średniej został liderem tego segmentu bowiem pod względem liczbysprzedanych aut Octavia drugiej generacji przegrała tylko... z jejpoprzedniczką, Octavią Tour. Postanowiliśmy ponownie przyglądnąć się temuliderowi, tym razem jednak w wersji kombi 1.9 TDI i automatyczną skrzynią DSG.

 

Skoda idzie na wschód

Skoda właśnie rozpoczęła produkcję swoich pojazdów w rosyjskiejKałudze, znacząco umacniając w ten sposób swoją obecność na rynkachEuropy Wschodniej. Nowo otwarte zakłady montażowe były wspólnąinwestycją Skoda Auto i Volkswagen AG. Ich budowa trwała rok, a liczbępotrzebnych pracowników szacuje się na 3000.

 

Dwa miliony Octavii

Z linii produkcyjnej czeskiego zakładu Skoda Auto w Vrchlabi zjechała SkodaOctavia oznaczona dwumilionowym numerem. Jubileuszowy egzemplarz to srebrnaOctavia Scout z dwulitrowym silnikiem TDI.

 

Skoda Octavia "Najlepszym Autem Używanym 2008"

Skoda Octavia została uznana za Najlepsze Auto Używane w plebiscyciebrytyjskiego magazynu AM. Wyprzedziła tym samym groźnych rywali, takich jakBMW, Honda oraz Mazda.

 

Milionowa Skoda z fabryki w Vrchlabi

Skoda Auto wyprodukowała w fabryce w Vrchlabí milionowy samochód- licząc od roku 1991, gdy ten największy czeski producent samochodówstał się częścią Grupy Volkswagen.

 

Pięćdziesiątka Skody Octavia

Octavia, najlepiej sprzedający się obecnie w skali globalnej model Skody, atakże niezwykle popularny na naszym rynku, świętuje w tym roku swoje 50urodziny. Produkcja pierwszego samochodu o tej nazwie, następcy Skody 440znanej również pod nazwą Spartak, rozpoczęła się w styczniu 1959 r.

 

Skody "z kratką" już w ofercie

Do sprzedaży na naszym rynku trafiły czteroosobowe wersje ciężarowe modeliOctavia i Octavia Tour dla odróżnienia z przydomkiem Premia. Zakup tychaut pozwoli na pełne odliczenie podatku VAT i od kupna, i od paliwa do nich.

 

Skoda Roomster też z kratką

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do oferty Skody na polskim rynkudołączył model Roomster w czteroosobowej wersji ciężarowej, czyli zgodnie znazewnictwem Roomster Premia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Octavia Tour".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017