Wyszukiwałeś:

Octavia X

scout X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Octavia scout

Spróbuj też wyszukać: Octavia Scout 4 x4 scout

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Skoda Octavia Scout: Czeski góral

"Czasami droga do celu jest mało komfortowa, ale nie z nową SkodąOctavia Scout" - zapewnia czeski producent z Mlada Boleslav. Nowy wariant znapędem na cztery koła popularnej w Polsce Octavii zostanie zaprezentowany nazbliżającym się salonie samochodowym w Paryżu. W sprzedaży auto pojawi sięprawdopodobnie w pierwszym kwartale 2007 roku.

 

Octavia na terenowo - pierwsza jazda

Moda na uterenowione auta zawitała także do fabryki Mlada Boleslaw. SkodaOctavia Scout 4x4 to oferta dla tych, którzy poszukują pakownego auta,dobrze radzącego sobie w mieście i na autostradzie, i którym nie strachbędzie się zapuścić w nieco bardziej odludne tereny.

 

Egzamin Scouta

10 egzemplarzy Skoda Octavia Scout, 17 dni, ponad 9 700 kilometrów - 4 sierpniarusza Scout Experience 2007, wyprawa najdłuższą drogą świata z Moskwy doWładywostoku.

 

Scouty na mecie

Około 10 tys. km pokonał konwój Skoda Octavia Scout Experience 2007, jadącnajdłuższą drogą świata. Po 17 dniach podróży przez drogi i bezdrożaRosji dziesięć samochodów dotarło do położonego nad Oceanem SpokojnymWładywostoku.

 

"Scoutowanie" w Szkole Auto

Kilka dni temu podczas Scout Extreme Trophy mieliśmy okazję sprawdzić jak wtrudnych warunkach sprawdzają się Skody Octavie Scout, wyposażone w napęd nacztery koła. Testy w warunkach szosowych oraz off-roadowych odbyły się natorze ADAC w niemieckim Linthe, który jest specjalnie przygotowanymośrodkiem do takich zadań.

 

Dwa miliony Octavii

Z linii produkcyjnej czeskiego zakładu Skoda Auto w Vrchlabi zjechała SkodaOctavia oznaczona dwumilionowym numerem. Jubileuszowy egzemplarz to srebrnaOctavia Scout z dwulitrowym silnikiem TDI.

 

Skoda: Kolejne auta dla TOPR

Ratownicy Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zasiedli właśnieza kierownicą najnowszej Octavii Scout. Skoda Auto Polska wspiera TOPR już odpięciu lat.

 

Skoda Octavia Scout: (Nie)Dzielny harcerz

Życie w korporacyjnej, miejskiej dżungli to czasami nieustanny survival.Przekłada się to na sposób korzystania z wolnego czasu. Zamiastspędzać go na rodzinnym pikniku wszyscy chcą być teraz aktywni, ambitni,zdobywać nowe szczyty i przecierać nieodkryte szlaki. Skoda wpasowuje się wten nowy trend na rynku, chcąc zdobyć kawałek tortu, który był do tejpory zarezerwowany dla marek premium. Octavia Scout ma być narzędziem,które w tygodniu pracuje u nas na pełen etat, a w weekendy ma ciężkiei aktywne nadgodziny.

 

Nowa twarz Octavii RS i Scouta

Po pojawieniu się na rynku pod koniec zeszłego roku nowej Octavii,odmłodzeniu poddane zostały również sportowa Octavia RS i OctaviaScout. Poza licznymi zmianami wzorniczymi oba auta oferują również nowerozwiązania technologiczne, w tym m.in. czujnik jakości powietrza w systemieklimatyzacji Climatronic oraz nowy system oświetlenia.

 

Skoda Octavia Scout FL: Zmiany niepotrzebne

Dwa, trzy lata obecności na rynku to czas, kiedy bardzo często producencidecydują się na przeprowadzenie mniej lub bardziej kosmetycznych zmian. Takteż było z Octavią, a dokładniej z testowaną przez nas wersją Scout. Tyle,że w tym przypadku zmian było naprawdę jak na lekarstwo. Czyżby nie byłoczego poprawiać?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Octavia scout".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017