Wyszukiwałeś:

Ogolnopolski X

Zlot X

Zabytkowych X

Citroenow X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ogolnopolski Zlot Zabytkowych Citroenow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

I Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów

W dniach 24-26 lipca w Małkocinie koło Stargardu Szczecińskiego miał miejsceI Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroenów. Organizatorom udałosię zgromadzić ponad 30 samochodów- wszystkie miały więcej niż 25lat.

 

Czekając na Wielkiego Brata

Od 1 lipca 2011 r. ma zacząć działać w Polsce elektroniczny system poboruopłat drogowych. Nowela ustawy z 21 marca 1985 r. o drogach publicznych -zezwalająca stacjom benzynowym pobierać opłaty za korzystanie z dróg wsystemie elektronicznym - została już uchwalona. Ustawa to jednak dopieropoczątek długiej drogi, na końcu której tylko majaczy na razieelektroniczne światełka w tunelu.

 

Obwodnica Białej Podlaskiej z nowym węzłem

Po kilkunastu miesiącach prac oddano do użytku bezkolizyjny węzeł naobwodnicy Białej Podlaskiej. 16 grudnia Wojewódzki Inspektor NadzoruBudowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie węzła i tuż po otrzymaniudecyzji puszczono ruch przez nowy obiekt. W miejscu dawnego niebezpiecznegoskrzyżowania DK2 z ul. Janowską powstał wiadukt i łącznice umożliwiającebezkolizyjną jazdę.

 

Jakość paliw w 2009 roku

Niewiele ponad 3 proc. stacji skontrolowanych przez Inspekcję Handlową w 2009r. sprzedawało benzynę i olej napędowy nie spełniające norm jakościowych– rok wcześniej było to 4,2 proc. W przypadku gazu LPG zastrzeżeniadotyczyły zaledwie 0,78% sprawdzonych placówek w porównaniu z5,81% rok wcześniej.

 

Alpinie Bau żąda unieważnienia przetargu na A1

Kancelaria prawna działająca na zlecenie firmy Alpine Bau wystąpiła doPrezesa Krajowej Izby Odwoławczej przy Prezesie Urzędu ZamówieńPublicznych z wnioskiem o unieważnienie przetargu na wybór wykonawcyodcinka autostrady A1 Świerklany – Gorzyczki. Alpinie Bau po raz kolejnypróbuje wstrzymywać budowę autostrady A1 Świerklany –Gorzyczki– uważa Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

 

GM przymierza się do inwestowania na Śląsku

Nowy projekt motoryzacyjny wart 325 mln zł może zostać ulokowany na Śląsku.Amerykański General Motors przymierza się do uruchomienia nowego projektu wPolsce - chce jednak grantu ze strony Polski. O pozyskanie inwestycji starająsię też Rosjanie i Niemcy -  informuje Puls Biznesu.

 

Zabytkowe Citroeny w Trójmieście

Klub miłośników kultowych modeli spod znaku szewrona organizujetrzecią już edycję Zlotu Zabytkowych Citroënów. Tym razemodbędzie się ona w Gdyni w dniach 15-17 lipca.

 

Rekordowy zlot Citroena 2CV

W Salbris, liczniki odnotowały wczoraj blisko 7.000 samochodów Citroen 2CV i jego pochodnych, które przybyły z całego świata. Jest toniepodważalny rekord tej imprezy, którejpoprzednia edycja zorganizowanadwa lata temu w mieście Most w Republice Czeskiej zgromadziła 3.300pojazdów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ogolnopolski Zlot Zabytkowych Citroenow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017