Wyszukiwałeś:

Olawa

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Olawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Wątek na forum: Jesienią ruszy produkcja AAM

proszę o adres strony w celu rekrutacji w firmie AAM która ma być w Stanowicach pod Oławą.thetus1@interia.pl ~thor

 

Wątek na forum: Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

JASNE ŻE JEST OBJAZD. TYLE TYLKO ŻE W OŁAWIE MOST JEST CIĄGLE W REMONCIE I CIĘŻARÓWKI TAM NIE PRZEJADĄ. BARDZO ZABAWNE CO?! ~ANDRE

 

Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

W związku z prowadzonymi na terenie miasta Wrocławia remontami dróg od 26sierpnia obowiązuje zakaz wjazdu do Wrocławia samochodów ciężarowych odopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton jadących drogą nr 8 zkierunku Warszawy, w kierunku Kudowy Zdroju. Samorządowcy miejscowości, przezktóre wytyczony został objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce)domagają się natychmiastowego cofnięcia decyzji.

 

Dolny Śląsk: porozumienie w/s obwodnic i dojazdów do A 4 i S 8

Samorządy z powiatu oławskiego będą partycypować w kosztach przygotowaniadokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia inwestycji - budowa drógdojazdowych do autostrady A-4 i drogi S-8 wraz z wykonaniem obwodnicmiejscowości: Oława, Jelcz - Laskowice, Ścinawa Polska, Godzikowice,Chwalibożyce.

 

Rozbudowa fabryki pod Oławą

Firma Kompozyty rozpoczęła w drugim kwartale bieżącego roku przygotowania dorozbudowy zakładu produkcyjnego znajdującego się podoławskich Stanowicach.Fabryka elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego zostaniepowiększona o około 4 tys. mkw.

 

Kolejny zakład w Oławie

W Oławie powstanie fabryka wymienników ciepła do układów klimatyzacyjnychdla samochodów ciężarowych. Inwestorem jest firma UWE, która na budowęnowego zakładu przeznaczy 19 mln zł.

 

Wymienniki ciepła z Oławy

Trwają intensywne prace przy budowie zakładu w Oławie, w którym produkowanebędą wymienniki ciepła do układów klimatyzacyjnych dla autobusów,specjalistycznych samochodów ciężarowych oraz maszyn budowlanych.

 

Zamkną most na Odrze w Oławie

Już jutro, 6 grudnia 2008 roku, tymczasowo zamknięty dla ruchu samochodowegozostanie most na Odrze w Oławie, przez który przebiega drogawojewódzka nr 396. Jest to konieczne ze względu na prowadzone praceremontowe. Most wymagał naprawy po wrześniowym wypadku.

 

Będzie łącznik Oława – DK 94

Oława otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej. Tym razem jest to blisko7,5 mln złotych przeznaczone na budowę łącznika drogi krajowej nr 94 zulicą Zaciszną wraz ze skrzyżowaniami. Całkowita wartość zadania to 15 mlnzł.

 

Remont na moście w Oławie

Od 20 marca trwa remont mostu w Oławie (woj. dolnośląskie). Wymiananawierzchni potrwa do końca marca.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017