Wyszukiwałeś:

Olawa

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Olawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Amerykanie lądują pod Oławą

Amerykański koncern motoryzacyjny American Axle Manufacturing planujezainwestować 50 mln USD w Stanowicach pod Oławą. Na terenie byłego lotniskazamierza wybudować zakład w którym zatrudni co najmniej 250osób.

 

Metzeler - od Audi aż po VW

Metzeler Automotive Profile Systems Polska od 1999r. działa na terenieWałbrzyskiej SSE i zatrudnia obecnie 580 pracowników. W dzierżoniowskimzakładzie Metzelera produkowane są systemy uszczelniające do drzwi orazprzednich i tylnich klap karoserii samochodowych, których głównymi odbiorcamisą: Audi, VW, BMW, Skoda, Peugeot. Firma przewiduje uruchomienie do 2009 r.trzeciej hali produkcyjnej.

 

Jesienią ruszy produkcja AAM

Amerykański producent podzespołów samochodowych American Axle Manufacturingzainwestuje około 50 mln USD w Stanowicach pod Oławą (teren wałbrzyskiejSSE). Juz na wiosnę będą powstawać nowe hale na terenie byłego lotniska ajesienia rozpocznie się produkcja. Firma zamierza zatrudnić co najmniej 250osób.

 

UWE Polska zbuduje fabrykę w Oławie

Na działce o powierzchni 2,55 ha powstanie fabryka produkująca urządzeniachłodnicze i wentylacyjne dla przemysłu samochodowego. Nakłady inwestycyjnewyniosą 19 mln zł, zaś zatrudnienie znajdzie co najmniej 95 osób.

 

Wrocław: zakaz wjazdu dla ciężarówek

W związku z prowadzonymi na terenie miasta Wrocławia remontami dróg od 26sierpnia obowiązuje zakaz wjazdu do Wrocławia samochodów ciężarowych odopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 18 ton jadących drogą nr 8 zkierunku Warszawy, w kierunku Kudowy Zdroju. Samorządowcy miejscowości, przezktóre wytyczony został objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce)domagają się natychmiastowego cofnięcia decyzji.

 

Nowy objazd Wrocławia

Wojewoda dolnośląski Krzysztof Grzelczyk zaproponował nową trasę objazdu wkierunku Opola dla samochodów powyżej 18 ton, wprowadzoną w związku zremontem drogi nr 8 na terenie Wrocławia. Zmiana wymuszona została protestamisamorządowców okolicznych miejscowości, przez które początkowo wytyczonyzostał objazd (Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kobierzyce).

 

Dolny Śląsk: porozumienie w/s obwodnic i dojazdów do A 4 i S 8

Samorządy z powiatu oławskiego będą partycypować w kosztach przygotowaniadokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia inwestycji - budowa drógdojazdowych do autostrady A-4 i drogi S-8 wraz z wykonaniem obwodnicmiejscowości: Oława, Jelcz - Laskowice, Ścinawa Polska, Godzikowice,Chwalibożyce.

 

Rozbudowa fabryki pod Oławą

Firma Kompozyty rozpoczęła w drugim kwartale bieżącego roku przygotowania dorozbudowy zakładu produkcyjnego znajdującego się podoławskich Stanowicach.Fabryka elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego zostaniepowiększona o około 4 tys. mkw.

 

Kolejny zakład w Oławie

W Oławie powstanie fabryka wymienników ciepła do układów klimatyzacyjnychdla samochodów ciężarowych. Inwestorem jest firma UWE, która na budowęnowego zakładu przeznaczy 19 mln zł.

 

Będzie łącznik Oława – DK 94

Oława otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej. Tym razem jest to blisko7,5 mln złotych przeznaczone na budowę łącznika drogi krajowej nr 94 zulicą Zaciszną wraz ze skrzyżowaniami. Całkowita wartość zadania to 15 mlnzł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017