Wyszukiwałeś:

Olesnica

. Znaleziono 94 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Olesnica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 94 wszystkich):

Wątek na forum: Skanska wchodzi na S8 Oleśnica – Syców

Dzieńdoberek ! Wy z Redakcji bądźcie tacy uprzejmi i pokażcie to też na mapie. Gdzie to jest w Polsce Syców i Oleśnica ? ~XXIV

 

S-8 wrocławska wylotówka

Kierowcy stojący w korkach na trasie wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawymuszą uzbroić się w cierpliwość. Budowa obwodnicy Oleśnicy oraz dalszaprzebudowa "wąskich gardeł" na krajowej ósemce zakończy się wprzyszłym roku.

 

Polska centrum globalnej strategii wytwórczej GKN

"Nasza nowa inwestycja to nie tylko tworzenie nowych miejsc pracy, alerównież najnowsza technologia formowania precyzyjnego w Europie. Tętechnologię zamierzamy wykorzystać do dalszego rozwoju zakładów w Oleśnicy,które stają się jednym z najważniejszych zakładów jakie mamy wEuropie" - Kevin Smith, Prezes Zarządu GKN.

 

Obwodnica Oleśnicy czeka

Prace nad budową obwodnicy Oleśnicy zostały zakończone zgodnie z terminemmiesiąc temu. Nadal jednak kierowcy zmuszeni są do przejazdu "wąskimgardłem" na krajowej ósemce. Przejazd przez zakorkowaną Oleśnicęzajmuje nawet pół godziny. Jak długo jeszcze mamy czekać? - pytają kierowcyi mieszkańcy.

 

Nowy odcinek S-8 - obwodnica Oleśnicy

28 listopada pierwsi kierowcy mogli przejechać obwodnicą Oleśnicy w ciągudrogi krajowej nr 8. Długość odcinka wynosi 12,7 km, a koszt inwestycji to164 mln złotych.

 

Anglicy zainwestują w Oleśnicy?

Kolejna firma z sektora motoryzacyjnego zamierza ulokować swoja produkcję naDolnym Śląsku. Jak donosi lokalna prasa, firma angielska, zarejestrowana wPolsce jako spółka z o.o, jest bardzo bliska podpisania umowy na dzierżawęhal w Oleśnicy.

 

Autoliv w Oleśnicy

Autoliv, światowy producent systemów bezpieczeństwa przenosi swojąprodukcję z Długołęki pod Wrocławiem do Oleśnicy.

 

Skanska wchodzi na S8 Oleśnica – Syców

GDDKiA podpisała umowę na realizację drogi ekspresowej S8 na odcinkuOleśnica – Syców (woj. dolnośląskie). Wykonawcą odcinka będziefirma Skanska. Wartość kontraktu na budowę 25-kilometrowego odcinka wynosiponad 468,6 mln zł. Zakończenie inwestycji planowane jest w maju 2012 roku.

 

Remont DW 451 w Oleśnicy

Od 4 lipca - droga wojewódzka nr 451 przebiegająca przez Oleśnicęulicami Klonową i Sudoła (woj. dolnośląskie) - będzie zamknięta zewzględu na remont. Wyznaczony jest objazd dla tranzytu droga krajową nr 8 wkierunku Sycowa, drogami powiatowymi nr 1500D oraz 1103 w kierunku Namysłowa.

 

S8 z Wrocławia do Oleśnicy otwarta!

Kierowcy mogą korzystać z 22-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S8 zWrocławia do Oleśnicy. Dzięki nowej trasie ekspresowej, która jestkontynuacją Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8 znacznie skróci sięczas przejazdu między Oleśnicą a stolicą Regionu i odciążony zostaniepółnocno-wschodni wjazd do miasta. Cały dolnośląski odcinek trasy S8z Wrocławia do Sycowa w niedalekiej przyszłości stanie się częściąbudowanej już w całości drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017