Wyszukiwałeś:

Olsztyn

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Olsztyn

Spróbuj też wyszukać: Ełk olsztyn k częstochowy sklep motoryzacyjny olsztyn dk 46

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wybrać wariant obwodnicy Olsztyna

Budowa ponad 30-kilometrowej obwodnicy w Olsztynie ma ruszyć w 2010 r., jednakjuż teraz przeciwko inwestycji protestują mieszkańcy okolicznych gmin,które przetnie planowana droga. Drogowcy próbują przekonaćmieszkańców do wyboru jednego z blisko dziesięciu proponowanychwariantów.

 

Kręgosłup Warmii i Mazur za 3 mld zł

Modernizacja drogi nr 16 określanej mianem kręgosłupa Warmii i Mazur wyniesie3 mld złotych. Ta strategiczna inwestycja na trasie Grudziądz – IławaOlsztyn – Ełk powinna być podjęta w latach 2007-2013 –apelują drogowcy oraz władze wojewódzkie i powiatowe.

 

Przebudowa 'szesnastki' 2007-2013

Krajowa droga numer 16 (woj. warmińsko – mazurskie) będziezmodernizowana w latach 2007-2013 i nadal znajduje się na liście rezerwowejProgramu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

W listopadzie ostateczna wersja obejścia Olsztyna

Ostateczna koncepcja programowa budowy obwodnicy Olsztyna w ciągu drógkrajowych nr 16 i 51 ma być gotowa w listopadzie 2007 r. - poinformowałdyrektor oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i AutostradMirosław Nicewicz.

 

2025 r. – horyzont dla nowych ekspresowych

Sektor transportu prowadzi prace nad opracowaniem „Studium” wsprawie rozszerzenia sieci dróg ekspresowych w Polsce do roku 2025 . Północne województwa Polski liczą, że znajdzie się tam trasa:Gniezno – Inowrocław – Toruń – Ostróda –Olsztyn – Augustów.

 

Priorytetowa "szesnastka"

Przebudowa i remont drogi krajowej nr 16 na odcinku Olsztyn-Augustówznalazła się w końcu na liście priorytetowej inwestycji rządowych.

 

Jest porozumienie w sprawie przebudowy DK 51

Samorządowcy z regionu olsztyńskiego podpisali porozumienie dotyczącewspólnych działań związanych z modernizacją drogi krajowej nr 51.Podpisany dokument wiąże się z planami budowy północno-wschodniejobwodnicy Olsztyna.

 

Najlepsi ludzie Forda

Już po raz kolejny w ramach Olimpiady Forda wyłonieni zostali najlepsipracownicy autoryzowanych salonów i serwisów marki Ford wkategoriach Doradca Serwisowy, Doradca Autoryzowanego Zakładu Napraw Nadwozi,Mechanik, Blacharz, Lakiernik Roku oraz, po raz pierwszy, ProfesjonalnySprzedawca Części Zamiennych.

 

Południowa obwodnica Olsztyna potrzebuje jeszcze kilka lat

Koncepcja programowa południowej obwodnicy Olsztyna jest już na ukończeniu.Teraz opracowane materiały będą prezentowane zainteresowanym. Drogowcy chcązebrać uwagi dotyczące realizacji inwestycji. Harmonogram prac przewiduje, zejeszcze w tym roku ogłoszony będzie przetarg na projekt budowlany iwykonawczy, a w drugiej połowie 2011 roku mają ruszyć prace budowlane.Obwodnica Olsztyna ma powstać w 2013 roku.

 

Olsztyn czeka na swoje 27 km

600 mln zł powinna wynieść budowa południowego, 27-kilometrowego odcinkaobwodnicy Olsztyna w ciągu DK 16. Ma ona wyprowadzić ruch tranzytowy z miastaw kierunku Wielkich Jezior Mazurskich. Budowa ma się rozpocząć w połowie2011 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017