Wyszukiwałeś:

One X

77 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: One 77

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Kto wybuduje nowy most w Sandomierzu?

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu pierwszego etapu przetargu na budowę nowego mostuw Sandomierzu w ciągu drogi krajowej nr 77. Wnioski o dopuszczenie do kolejnegoetapu postępowania złożyło 11 oferentów.

 

1 z 77

Podczas gdy Mercedes pracuje nad nową wersją Gullwinga, Ferrari przygotowujenastępcę Enzo, a Pagani boryka się z nowym Zonda, Aston Martin także niemarnuje czasu. Wysiłki konstruktorów będziemy mogli zobaczyć jużniebawem.

 

Najdroższy Aston wyprzedany

Pomimo nadchodzącego kryzysu na rynku motoryzacyjnym, najdroższysamochód świata, który de facto nie został nawet jeszczepokazany w pełnej krasie, został już całkowicie wyprzedany.Zamówienia na model One-77, który powstał w ściśle limitowanejliczbie 77 egzemplarzy, właśnie się skończyły.

 

One-77 jeszcze do wzięcia

Fani marki Aston Martin i potencjalni nabywcy tego drogiego cuda na pewno sięucieszą. Pomimo plotek, jakie niedawno okrążyły świat, ściśle limitowanyAston Martin One-77 jest jeszcze do kupienia.

 

One-77 gotowy do produkcji

Aston Martin One-77 został po raz pierwszy zaprezentowany podczas tegorocznychtargów motoryzacyjnych w Genewie. Jednak nie był to samochódgotowy do wyjechania na drogi. Raczej była to techniczna ilustracja samochodu.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to niebyłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większaprzestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cojakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie VolkswagenGolf VI w wersji Variant.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

354 km/h - wyjątkowy Aston Martin

Inżynierowie Astona Martina pracują nad samochodem, który jeszcze przedswoją premierą wzbudził dużo emocji. Jest nie tylko najdroższym, ale teżnajszybszym modelem brytyjskiej marki.

 

Czy to następca BMW Serii 6?

BMW S.X. to koncept, który rzuca odrobinę światła na to jak możewyglądać następca sportowej Serii 6. Tak przynajmniej wyobraża sobie tenmodel w przyszłości twórca tego projektu, projektant Iulian Bumbu.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "One 77".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017