Wyszukiwałeś:

One X

Cabrio X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: One Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Jakie Auto?

Brytyjski magazyn What Car? przyznała swoje nagrody dla najlepszychsamochodów. W kategorii małych kabrioletów prym wiedzie Mini OneCabrio.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięrównież w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjeswoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłoprzyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąsmakową.

 

BMW M3 Cabrio

Choć oficjalna premiera BMW M3 Cabrio przewidziana jest dopiero na marzec itargi w Genewie, to jednak już teraz bawarski koncern przedstawiłszczegóły dotyczące trzeciej wersji nadwoziowej w rodzinie M3.

 
 

Fiat 500 C, Mazda MX-5: Cabrio dla niej i dla niego

Tegoroczne wakacje chylą się ku końcowi. Postanowiliśmy więc uczcić jetestem dwóch kabrioletów, które nadają na zupełnie innychfalach. W (nie)porównawczym teście Fiat 500 C, czyli modny dodatek dodamskiej torebki i kultowa, bardzo męska Mazda MX-5 w limitowanej edycji Kirei.

 

MINI Cabrio Cooper S: Kanarek

Na naszym rynku dostępnych jest kilka samochodów będących jaskrawąalternatywą dla codziennej szarości na ulicach. Jednym z takichsamochodów jest MINI Cabrio Cooper S. Samochód równieszybki i dający frajdę z jazdy, co niepraktyczny.

 

Volkswagen Eos: Taki Golf Cabrio ale z twardym dachem

Początek jesieni rozpieścił nas pogodą, jakiej na próżnooczekiwaliśmy przez większą część tego lata, dlatego też postanowiliśmyprzywitać wyjątkowo tę porę roku w aucie typowo letnim. Znaczy się wkabriolecie. Na wszelki wypadek jednak, ponieważ w każdym momenciespodziewaliśmy się deszczów i gwałtownego ochłodzenia, postawiliśmyna tzw. "całoroczne cabrio", czyli takie z twardym dachem. Naszwybór padł na Volkswagena Eosa.

 

Audi RS5 Cabrio: Video-test

Dziś prawdziwych aut już nie ma? Bohater naszego dzisiejszego testu stara sięzaprzeczyć tej tezie, jednak nie da się ukryć, że takich modeli coraz mniejw ofercie producentów. Audi RS5 Cabrio emanuje swoją mocą już odpierwszego kontaktu, daje niesamowitą frajdę z jazdy, uzależniając mocniejniż niejeden narkotyk. I gdyby tylko nie jeden szczegół. Cena,startująca od 435 tysięcy złotych.

 

MINI Cabrio 2016

 

MINI Cabrio to nowa odsłona małego, brytyjskiego gokarta z otwartym dachem. W związku z nowym modelem, auto urosło o 98 mm na długość, o 44 mm na szerokość (1727 mm) i 7 mm na wysokość. Pozostawiono "roadsterowy" klimat montując materiałowy dach, zamiast ciężkiej i skomplikowanej konstrukcji stalowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "One Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017