Wyszukiwałeś:

One X

Cabrio X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: One Cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Nowe Audi S4 Cabriolet

Rozpoczynające się jutro targi samochodowe w Genewie (od wczoraj udostępnionedla przedstawicieli mediów) są miejscem premiery sportowego kabrioletuAudi S4.

 

Jakie Auto?

Brytyjski magazyn What Car? przyznała swoje nagrody dla najlepszychsamochodów. W kategorii małych kabrioletów prym wiedzie Mini OneCabrio.

 

Maserati CC: Luksus po włosku

Na bazie Alfa Romeo 166 w 2008 roku Maserati zaprezentuje swój nowy modelCoupe-Cabrio. Wyposażony w składany dach z twardej blachy Maserati makosztować około 80 tys. euro i być tak samo twardym jak ów dach, konkurentemdla Mercedesa SL.

 

MINIaturowe Cabrio w Detroit

Po niedawnym debiucie rynkowym drugiej generacji modelu MINI Cooper i Cooper Sze sztywnym dachem przyszła kolej na premierę wersji nadwoziowej typu Cabrio.Samochód zostanie zaprezentowany na przyszłorocznych targach w Detroit, a jegoceny rozpoczynać się będą od około 24 tys. euro.

 

207 CC na wiosnę

Na przełomie marca i kwietnia Peugeot szykuje kolejną nowość z segmentucoupe-cabrio. Będzie to model 207 wyposażony w twardy dach składający się w25 sekund.

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięrównież w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjeswoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłoprzyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąsmakową.

 

Coupe-cabrio limuzyna

Od kilku tygodni wiadomo już, że nie będzie kontynuacji modeli klasy CLK.Zostaną one wchłonięte pod logiem Klasy E, występując na rynku zprzyrostkiem Coupe. W gamie Mercedesa CLK dostępny był także kabriolet,który pojawi się również w najnowszej odsłonie.

 

Mały roadster Audi

Podczas gdy topowy supercar Audi o nazwie R8 pławi się w blasku i chwale,wszyscy zapomnieli o obietnicach wprowadzenia małego i dziarskiego roadstera,pozycjonowanego wyżej niż TT Cabrio.

 

DEKRA 2009, czyli najmniej i najbardziej awaryjne modele

Po raz kolejny publikujemy na naszych stronach jeden z najbardziej rzetelnychraportów usterkowości, bazujący na 15 milionach przebadanychsamochodów osobowych przez niemiecką organizację DEKRA. Sprawdź, jakiemodele okazały się najmniej awaryjne, a kupno których grozi częstsząwizytą w serwisie.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "One Cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017