Wyszukiwałeś:

One X

Clubman X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: One Clubman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: MINI na off-road

MINI są super, to perła wśród małych aut, ale raczej te "zwykłe" (One, Cooper, Cooper S), a nie nowe udziwnione werskje nadwoziowe jak Clubman ~MINI

 

Zapowiedź nowego MINI

Dla osób zainteresowanych losami studium koncepcyjnego o nazwie MINI Travellermamy dobrą i złą wiadomość. Pierwsza mówi o tym, że władze koncernupotwierdziły informację, że samochód wejdzie do produkcji. Natomiast drugainformuje o tym, że na nowy model trzeba będzie poczekać jeszcze parę lat.

 

A jednak Clubman!

Trwające właśnie międzynarodowe targi motoryzacyjne w Genewie były okazjądla BMW, pod którego skrzydłami znajduje się obecnie marka MINI, abyobwieścić bliskie nadejście na rynek jednego z bardziej oczekiwanych modeli.Chodzi tutaj o kontynuację legendarnego modelu Traveller, który otrzyma terazoficjalną nazwę Clubman.

 

Dwie MINI-premiery

Należąca do BMW marka MINI na wystawie w Genewie zaprezentowała dwie swojenowości. MINI Cooper D oraz MINI One już wkrótce poszerzą ofertę kultowejmarki.

 

Milionowe Mini

Sześć lat po przejęciu brytyjskiej marki Mini przez BMW, w fabryce wOxfordzie wyprodukowany został milionowy egzemplarz tej kultowej już markiwytwarzającej małe samochody.

 

MINI Clubman Cooper S - Maksymalne MINI

BMW zaryzykowało już porządnie w 2001 roku, kiedy to do produkcji seryjnejwszedł samochód mający zastąpić ikonę brytyjskiej motoryzacji - MINIMorrisa. Po paru latach okazało się, że ruch był trafiony. Zatem Niemcypostanowili dalej eksperymentować i przywrócić do życia kolejny model,który w latach 60-tych zmotoryzował Wielką Brytanię - model Clubman.

 

Dwie MINI-nowości

Podczas marcowych targów motoryzacyjnych w Genewie MINI zaprezentuje dwiebazowe wersje swoich modeli - MINI One Clubman oraz słabszą wersję MINI One z75-konnym silnikiem.

 

MINI Cooper S z dieslem

MINI Cooper SD to nowy członek rodziny MINI, który będzie napędzanyzupełnie nowym silnikiem diesla.

 

Mini Clubvan Concept w Genewie

Mini, należące do BMW zaprezentowało koncepcyjny model, który swą premierę będzie miał już za kilkanaście dni na targach w Genewie. Brytyjska marka przedstawia vana stworzonego na bazie Clubmana.

 

Mini Clubman po raz drugi

Brytyjska marka spod skrzydeł koncernu BMW pochwaliła się dzisiaj swoim nowym kombi. W porównaniu do pierwszego Mini Clubmana jest tu sporo zmian, które pozytywnie wpłyną na funkcjonalnośc auta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "One Clubman".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017