Wyszukiwałeś:

Opel X

Gliwice X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Opel Gliwice

Spróbuj też wyszukać: opel gliwice cascada cabriolet gliwice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Projekt Zafira - wywiad z Romualdem Rytwińskim Dyrektorem Generalnym GM Poland i Opel Polska.

16 września, w zakładzie GM Opel Polska uroczyście rozpoczęto seryjnąprodukcję Zafiry. Podczas ceremonii, o tym prestiżowym projekcie mieliśmyokazję rozmawiać z Romualdem Rytwińskim Dyrektorem Generalnym GM Poland iGMMP

 

Opel Meriva nie będzie budowany w Polsce

Opel Meriva nie będzie produkowany w gliwickiej fabryce General Motors. Po 2008r. minivan będzie zjeżdżał z taśm z zakładów w Saragossie.Decydującym czynnikiem rezygnacji z fabryki w Gliwicach była koniecznośćdokonania dodatkowych inwestycji.

 

Opel przejmuje pracowników SCG

Zakład General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach przejmuje od 1 marcabieżącego roku linię montażu drzwi i kokpitów od niemieckiej firmySils Centre Gliwice (SCG). W związku z umową Opel przejmie także około 260pracowników pracujących do tej pory dla SCG.

 

Szóstka chętnych po Opla

Co najmniej sześciu chętnych jest zainteresowanych przejęciem marek Opel iVauxhall. Informację taką przekazał nowy szef General Motors, FritzHenderson, nie zdradzając jednak żadnych szczegółów na tematzainteresowanych inwestorów.

 

Opel na wydaniu

Do końca maja ważyć się będą losy marki Opel. Według doniesieńniemieckiej prasy między głównymi zainteresowanymi do przejęcia markidoszło już do wstępnych podziałów pakietów akcji.

 

Opel: Koniec Zafiry z Gliwic

Produkcja kompaktowego vana Opla Zafira w przyszłości skoncentruje się nafabryce niemieckiej marki w Bochum. Tym samym zostanie zakończona budowa tegomodelu w Gliwicach.

 

Gliwicki Opel szykuje się do produkcji nowej Astry

W zakładzie GM Opel w Gliwicach pełną parą trwają przygotowania do seryjnejprodukcji nowej Astry. Obecnie wszyscy pracownicy produkcyjni gliwickiego Oplasą szkoleni w zakresie montażu nowej Astry bezpośrednio na liniiprodukcyjnej. Od początku września planowane jest rozpoczęcie finalnej fazypilotażowej.

 

Ministerstwo Gospodarki trzyma rękę na pulsie w sprawie Opla

Polski rząd jest na bieżąco informowany o przebiegu negocjacji dotyczącychprzejęcia marki Opel należącej do koncernu General Motors przez inwestorastrategicznego.

 

Ministerstwo Gospodarki o Oplu Gliwice

15 września br. wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska uczestniczyła wrozmowach poświęconych bieżącej sytuacji spółki New Opel. Omawianoprzede wszystkim bieżącą sytuację spółki w kontekście decyzji RadyDyrektorów General Motors odnośnie wyboru Magny jako inwestora dlaspółki New Opel.

 

Opel zlikwiduje 9000 miejsc pracy

O ponad 20% zmaleje zatrudnienie pracowników w europejskich oddziałachmarki Opel i jej brytyjskiego odpowiednika Vauxhall. Oznacza to redukcję około9000 stanowisk pracy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Opel Gliwice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017