Wyszukiwałeś:

Opel X

Gliwice X

. Znaleziono 271 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Opel Gliwice

Spróbuj też wyszukać: opel gliwice cascada cabriolet gliwice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 271 wszystkich):

Opel Meriva nie będzie budowany w Polsce

Opel Meriva nie będzie produkowany w gliwickiej fabryce General Motors. Po 2008r. minivan będzie zjeżdżał z taśm z zakładów w Saragossie.Decydującym czynnikiem rezygnacji z fabryki w Gliwicach była koniecznośćdokonania dodatkowych inwestycji.

 

Ministerstwo Gospodarki o Oplu Gliwice

15 września br. wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska uczestniczyła wrozmowach poświęconych bieżącej sytuacji spółki New Opel. Omawianoprzede wszystkim bieżącą sytuację spółki w kontekście decyzji RadyDyrektorów General Motors odnośnie wyboru Magny jako inwestora dlaspółki New Opel.

 

Polska pomoże Oplowi!

Polska jako jedyny kraj, poza Niemcami, udzieli pomocy Oplowi. Decyzję takąpodało Ministerstwo Gospodarki, zastrzegając jednocześnie, iż pomoc wcałości trafi do fabryki Opla w Gliwicach.

 

Opel Gliwice planuje dalszy wzrost produkcji

Gliwicka fabryka General Motors Manufacturing Poland planuje dalszyrozwój. W tym roku ma wzrosnąć produkcja i zatrudnienie.

 

Nowe projekty dla Opla Gliwice

Gliwicki Opel ma szansę na uzyskanie dodatkowego wolumenu produkcji Astry IV5DR. Ponadto przygotowywany jest projekt alternatywny, który zapewniciąglośc produkcji i zatrudnienia.

 

Opel Gliwice: zamiast zwolnień Chevrolety?

W najbliższym czasie nie będzie zwolnień pracowników General Motors wgliwickim  zakładzie koncernu - poinformował podczas spotkania zezwiązkami zawodowymi Karl Strecke, prezes GM Europe. Europejska Rada ZakładowaGM rozpoczyna walkę o uruchomienie produkcji Chevroletów w Europie.Fabryka w Gliwicach ma szanse na produkcję modelu Cruze.

 

Bez zwolnień w Oplu Gliwice

Nie ma intencji, ani planów zwalniania pracowników GMMP –zapowiedział Karl-Friedrich Stracke, prezes Opel/Vauxhall podczas spotkania zprzedstawicielami międzyzakładowej Solidarności GMMP w Gliwicach.

 

15 lat produkcji w zakładzie w Gliwicach

W ostatni dzień sierpnia minęło 15 lat od momentów, w którym zlinii produkcyjnej w fabryce GM Manufacturing Poland w Gliwicach zjechałpierwszy samochód.

 

Opel Gliwice - 15 lat minęło

31 sierpnia upłynęło piętnaście lat od dnia, w którym w z liniiprodukcyjnej zakładu GM Manufacturing Poland w Gliwicach - wtedy Opel Polska– zjechał pierwszy samochód: biała Astra Classic. Przez kolejnelata należący do koncernu General Motors gliwicki zakład rozwijał siębardzo szybko. Łączna wartość tej, pierwszej w Katowickiej SpecjalnejStrefie Ekonomicznej, inwestycji wynosi 1 miliard Euro. Fabryka zatrudnia 3 000osób i pomimo kryzysu utrzymuje się ono na niezmienionym poziomie.Ponadto w firmach współpracujących powstało około 15 tysięcydodatkowych miejsc pracy.

 

Dwumilionowy samochód z fabryki Opla w Gliwicach

Choć oczy motoryzacyjnej Polski są skierowane na Poznań, ważne wydarzeniemiało miejsce w Gliwicach. Z zakładów Opla wyjechał dwumilionowysamochód. Był nim Holden Cascada.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Opel Gliwice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017