Wyszukiwałeś:

Opel X

Gliwice X

. Znaleziono 271 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Opel Gliwice

Spróbuj też wyszukać: opel gliwice cascada cabriolet gliwice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 271 wszystkich):

Opel Meriva nie będzie budowany w Polsce

Opel Meriva nie będzie produkowany w gliwickiej fabryce General Motors. Po 2008r. minivan będzie zjeżdżał z taśm z zakładów w Saragossie.Decydującym czynnikiem rezygnacji z fabryki w Gliwicach była koniecznośćdokonania dodatkowych inwestycji.

 

Ministerstwo Gospodarki o Oplu Gliwice

15 września br. wiceminister gospodarki Grażyna Henclewska uczestniczyła wrozmowach poświęconych bieżącej sytuacji spółki New Opel. Omawianoprzede wszystkim bieżącą sytuację spółki w kontekście decyzji RadyDyrektorów General Motors odnośnie wyboru Magny jako inwestora dlaspółki New Opel.

 

Ople już nie tylko z Gliwic

W Kaliningradzkiej fabryce Awtotor rusza seryjny montaż opli Astra sedan,które dziś są produkowane tylko w Gliwicach, a także minivanówOpel Zafira, też produkowanych w Gliwicach. Zakład w Kaliningradzie zapowiada,że w ciągu dwóch lat uruchomi złożony montaż opli, spawając ilakierując ich karoserie.

 

Opel Gliwice planuje dalszy wzrost produkcji

Gliwicka fabryka General Motors Manufacturing Poland planuje dalszyrozwój. W tym roku ma wzrosnąć produkcja i zatrudnienie.

 

Nowe projekty dla Opla Gliwice

Gliwicki Opel ma szansę na uzyskanie dodatkowego wolumenu produkcji Astry IV5DR. Ponadto przygotowywany jest projekt alternatywny, który zapewniciąglośc produkcji i zatrudnienia.

 

Opel Gliwice: zamiast zwolnień Chevrolety?

W najbliższym czasie nie będzie zwolnień pracowników General Motors wgliwickim  zakładzie koncernu - poinformował podczas spotkania zezwiązkami zawodowymi Karl Strecke, prezes GM Europe. Europejska Rada ZakładowaGM rozpoczyna walkę o uruchomienie produkcji Chevroletów w Europie.Fabryka w Gliwicach ma szanse na produkcję modelu Cruze.

 

Bez zwolnień w Oplu Gliwice

Nie ma intencji, ani planów zwalniania pracowników GMMP –zapowiedział Karl-Friedrich Stracke, prezes Opel/Vauxhall podczas spotkania zprzedstawicielami międzyzakładowej Solidarności GMMP w Gliwicach.

 

15 lat produkcji w zakładzie w Gliwicach

W ostatni dzień sierpnia minęło 15 lat od momentów, w którym zlinii produkcyjnej w fabryce GM Manufacturing Poland w Gliwicach zjechałpierwszy samochód.

 

Opel Gliwice - 15 lat minęło

31 sierpnia upłynęło piętnaście lat od dnia, w którym w z liniiprodukcyjnej zakładu GM Manufacturing Poland w Gliwicach - wtedy Opel Polska– zjechał pierwszy samochód: biała Astra Classic. Przez kolejnelata należący do koncernu General Motors gliwicki zakład rozwijał siębardzo szybko. Łączna wartość tej, pierwszej w Katowickiej SpecjalnejStrefie Ekonomicznej, inwestycji wynosi 1 miliard Euro. Fabryka zatrudnia 3 000osób i pomimo kryzysu utrzymuje się ono na niezmienionym poziomie.Ponadto w firmach współpracujących powstało około 15 tysięcydodatkowych miejsc pracy.

 

Dwumilionowy samochód z fabryki Opla w Gliwicach

Choć oczy motoryzacyjnej Polski są skierowane na Poznań, ważne wydarzeniemiało miejsce w Gliwicach. Z zakładów Opla wyjechał dwumilionowysamochód. Był nim Holden Cascada.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Opel Gliwice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017