Wyszukiwałeś:

Opel X

IntelliLink X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Opel IntelliLink

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Start produkcji Opla Adama

W należącej do Opla fabryce w Turyngii wystartowała produkcja Opla Adama.Niemiecki producent tuż przed oficjalną premierą rynkową otrzymał ponad 16tys. zamówień. Premiera w niemieckich salonach już za kilka dni, 19stycznia.

 

Siri w Oplu Adam

wystarczy poprosić, a Opel Adam nas posłucha. To wszystko dziękiwspółpracy systemu multimedialnego IntelliLink z systemem Siri Eyes Freedostępnym w telefonach Apple.

 

Nowy system multimedialny dla Opla Insignii

Nowy multimedialny system, który trafi dwóch nowych Opli:Insignii i Insignii Country Tourer zostanie zaprezentowany po raz pierwszy natargach IAA we Frankfurcie.

 

Opel Meriva 1.6 CDTi (fl): Przyzwoicie przeciętny

Poddany kilka miesięcy temu faceliftingowi Opel Meriva, jest drugim po ZafirzeTourer modelem niemieckiej marki napędzanym silnikiem wysokoprężnym 1.6 CDTio mocy 136 KM. Jednak czy najmocniejszy Diesel w klasie, to jedyny argumentprzemawiający za zakupem Merivy?

 

Nowe Vivaro Kombi pojawi się w Hanowerze

W pełni przeszklone nadwozie i trzy rzędy siedzeń oraz cztery silnikiwysokoprężne to wizytówka nowego Opla Vivaro. Samochódzadebiutuje na startujących w przyszłym tygodniu targach SamochodówUżytkowych.

 

Wiemy, jaki jest nowy Opel Corsa E

Nowa Corsa została zaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Paryżu.Samochód, który w nomenklaturze Opla występuje jako Corsa E topiąta generacja tego modelu. Na drogach w okolicach Frankfurtu i niemieckichautostradach sprawdziliśmy, jaka jest nowa Corsa.

 

Opel Corsa E - dane techniczne

Corsa E, czyli piąta generacja przedstawiciela segmentu B Opla zadebiutowałana targach motoryzacyjnych we Paryżu. W Polsce samochód dostaniemy jużod 40 800 złotych.

 

Opel przedstawił Corsę OPC

Opel na bazie najnowszej generacji Corsy przygotował sportową odmianęsygnowaną przez OPC. Nowa generacja Corsy OPC osiąga moc 207 KM i pierwsząsetkę w czasie 6,8 sekundy. Auto zadebiutuje w Genewie.

 

Opel Corsa 1.4 90 KM: Dobry i kropka

Lifting, facelifting, zmiany, modyfikacje… słowa które od samegopoczątku testu towarzyszyły nam razem z Corsą. Niemcy dali światu kolejną,piątą już generacje Corsy, która z nowym orężem ma jeszcze lepiejwalczyć z konkurencją. Pytanie czy pakiet zmian pozwoli na godną walkę?

 

Opel Adam S: Szybki styl bycia

Z Oplem Adamem S jest jak z najniższymi kategoriami w boksie – niewysocy,o skromnej budowie ciała pięściarze dają często lepsze widowisko, niżreprezentanci wagi ciężkiej. Adam S to gwarancja dużej ilości frajdy z jazdyi częstego bólu pleców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Opel IntelliLink".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017