Wyszukiwałeś:

Opole

. Znaleziono 244 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Opole

Spróbuj też wyszukać: opole -brzeg Opole-Lubliniec opole kierunek wrocław

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 244 wszystkich):

Wątek na forum: Obwodnica północna Opola – można jechać!

jechalem wczoraj ta obwodnica. oczywiscie ruch tranzytowy bedzie omijal centrum opola jednak obwodnica ma wiele brakow. od strony ulicy strzeleckiej pasy wylaczone z ruchu sa slabo oznaczone. wystarczylo "zapaskowac" te wysepki i kierowca nie gubilby sie jak na lotnisku. do tego wjazd na obw...

 

Powstał nowy węzeł w Opolu

W Opolu powstał nowy węzeł komunikacyjny (ulica Niemodlińska). Całkowitawartość projektu to ponad 18,5 mln zł. Inwestycja zapewni bezkolizyjnyprzejazd nad linią kolejową E-30 relacji Bytom-Opole-Wrocław.

 

Obwodnica północna Opola – można jechać!

Od weekendu kierowcy jadący drogą nr 94 od strony Wrocławia w kierunkuStrzelec Opolskich mogą omijać Opole bez problemu. Do użytku oddany zostałbowiem ostatni odcinek obwodnicy północnej Opola od ul. Częstochowskiejdo ul. Strzeleckiej. Inwestycja na 3,5 kilometrowym odcinku trwała ponad rok iwyniosła ponad 58 mln zł. Teraz cała obwodnica liczy ponad 12 km.

 

Opole: Hiszpanie przeanalizują obwodnicę

Opole od jakiegoś czasu dysponuje północną obwodnicą, którajednak nie spełnia wszystkich oczekiwań i nie rozwiązuje problemówkomunikacyjnych. Hiszpański Funduszu Wspierania Rozwoju pokryje kosztyzwiązane z opracowaniem nowych rozwiązań komunikacyjnych na obwodnicy

 

Opole z nowym wiaduktem

Nowoczesny wiadukt przy ul. Reymonta/Struga w Opolu został uroczyście oddanydo użytku. Nowa inwestycja o wartości ponad 62 mln zł zwiększyprzepustowość układu komunikacyjnego w centrum miasta oraz poprawi warunkikomunikacji samochodowej i rowerowej. W konsekwencji nastąpi znacząca poprawawarunków bezpieczeństwa, komfortu i czasu podróży zarównopomiędzy dzielnicami miasta, jak i w regionie.

 

Fundusze na wiadukt na obwodnicy Opola

Zarząd województwa opolskiego znalazł 6,5 mln euro na nowy wiadukt przyul. Sobieskiego w Opolu. Znaczna część pieniędzy pochodzi z puli naobwodnicę Prószkowa, która jednak dofinansowania nie otrzyma.Budowa wiaduktu szacowana jest na mniej więcej 70 mln zł.

 

Opolszczyzna mówi stop przeładowanym ciężarówkom

Tuż przed końcem 2011 roku w dwóch miejscach na Opolszczyźniepojawiły się dwa kolejne punkty do preselekcyjnego ważenia pojazdów.Od tego momentu przeciążonym ciężarówkom trudniej będzie przejechaćbezkarnie obwodnicą Osowca (na DK 45 z Opola do Kluczborka) oraz obwodnicąOpola.

 

Nowa strefa i duża inwestycja w Opolu?

Utworzenie do jesieni opolsko-wałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej ipotwierdzenie, że w Opolu zamierza zainwestować firma z branży motoryzacyjnej– to zapowiedzi wicepremiera i minister gospodarki JanuszaPiechocińskiego podczas wizyty w Opolu.

 

Rośnie węzeł nad obwodnicą Opola

Od pół roku w Opolu trwa budowa węzła nad obwodnicą. Na zlecenieUrzędu Miasta Opole inwestycję realizuje Skanska. Znaczna część prac, w tymbudowa wiaduktu i roboty drogowe, jest już bardzo zaawansowana.

 

Na trzy dni zamkną obwodnicę Opola

Od piątku wieczorem (7 lutego br.) do poniedziałku wieczorem (10 luty br.)zostanie zamkięta północna obwodnica Opola. Wymaga tego budowa węzłakomunikacyjnego obwodnicy północnej (drogi krajowej) z drogąwojewódzką nr 454 (ul. Budowlanych – Sobieskiego) w Opolu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017