Wyszukiwałeś:

Oswiecim

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Oswiecim

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Most czeka na decyzję

"Oczekujemy na decyzję strony rządowej w sprawie dofinansowaniainwestycji na drodze wojewódzkiej nr 933 w miejscowości Bobrek na moście naWiśle - w obecnej chwili ograniczony jest tam tonaż i wyłączony jeden pasruchu" - informuje Zarząd Województwa Małopolskiego.

 

Rekordowy budżet Małopolski - 860 mln zł

Budżet zaplanowany na małopolskie inwestycje drogowe w 2006 roku wynosi prawieo 60% więcej, niż wydane w roku ubiegłym około 500 mln złotych. Aż 65 mlnzłotych przeznaczono na przygotowanie nowych inwestycji - posłużą dosfinansowania wykupów gruntów, badań archeologicznych i opracowaniadokumentacji projektowej.

 

A4 Balice - Opatkowice kolejne utrudnienia

W ramach modernizacji A4 autostradowej obwodnicy Krakowa na odcinku od Balic doOpatkowic, drogowcy przystąpili do remontu wiaduktu na węźle Sidzina w ciąguul. Skotnickiej (drogi krajowej nr 44 Kraków – Skawina –Oświęcim). Kierowcy zmuszeni są korzystać z objazdów.

 

Oświęcim: Koniec remontu DW 933

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował, że podkoniec grudnia 2007 roku oddano do użytku 1,5 km odcinek drogiwojewódzkiej nr 933 w Oświęcimiu (ulica Legionów).

 

Zamkną most w Oświęcimiu

Od 3 sierpnia most Jagielloński na rzece Sole w Oświęcimiu w ciągu drogikrajowej nr 44 zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu na trzy i półmiesiąca.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Małopolska chce S1

Protest przeciwko pomijaniu powiatu oświęcimskiego przy projektowaniu ibudowie drogi S1 i tym samym wykluczaniu województwa małopolskiego zprzebiegu tak ważnej dla kraju trasy zgłosili przedstawicielesamorządów powiatu, gmin i województwa, Małopolskiego ZarząduDróg Wojewódzkich oraz regionalni politycy.

 

Egzaminy na prawko także w mniejszych miastach

Jest szansa, że mieszkańcy wielu nie najmniejszych przecież miast, liczącychponad 50 tys. mieszkańców, a nie posiadających statusu powiatówgrodzkich, będą mieć ułatwione życie. Przynajmniej jeśli chodzi omożliwości związane z uzyskiwaniem uprawnień na prowadzeniesamochodów oraz motocykli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017