Wyszukiwałeś:

Oswiecim

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Oswiecim

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

A4 Balice - Opatkowice kolejne utrudnienia

W ramach modernizacji A4 autostradowej obwodnicy Krakowa na odcinku od Balic doOpatkowic, drogowcy przystąpili do remontu wiaduktu na węźle Sidzina w ciąguul. Skotnickiej (drogi krajowej nr 44 Kraków – Skawina –Oświęcim). Kierowcy zmuszeni są korzystać z objazdów.

 

Oświęcim: Koniec remontu DW 933

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował, że podkoniec grudnia 2007 roku oddano do użytku 1,5 km odcinek drogiwojewódzkiej nr 933 w Oświęcimiu (ulica Legionów).

 

Zamkną most w Oświęcimiu

Od 3 sierpnia most Jagielloński na rzece Sole w Oświęcimiu w ciągu drogikrajowej nr 44 zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu na trzy i półmiesiąca.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Małopolska chce S1

Protest przeciwko pomijaniu powiatu oświęcimskiego przy projektowaniu ibudowie drogi S1 i tym samym wykluczaniu województwa małopolskiego zprzebiegu tak ważnej dla kraju trasy zgłosili przedstawicielesamorządów powiatu, gmin i województwa, Małopolskiego ZarząduDróg Wojewódzkich oraz regionalni politycy.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

MAN w mobilnych strefach kibica

Gorączka piłkarska trwa, a MAN Truck & Bus Polska aktywnie włącza się wto piłkarskie święto i wspiera od strony logistycznej organizację mobilnychstref kibica Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012, w prawie stumiejscowościach w Polsce.

 

Wątek na forum: Ruszyła III zmiana w gliwickim Oplu ? rośnie zatrudnienie

Moim zdaniem dokładnie tam jest legalny Niemiecki obóz pracy kiedys był Oswiecim a teraz Kirchhoff Gliwice lub Mielc ....(Nawet nadaja tam na początku pracownikowi numer indetyfikacyjny który musi sie poslugiwac zamiast swoim imieniem i nazwiskiem jak w Oswiecimiu)Zapiepsza się tam za 3osoby..I n...

 

Budowa obwodnicy Oświęcimia ruszy na wiosnę

Wczoraj podpisano umowę na budowę obwodnicy Oświęcimia. Pięciokilometrowadroga łącząca drogę krajową nr 44 z drogą wojewódzką nr 933powstanie do 2017 r.

 

Ruszył remont na odcinku Babice - Oświęcim

W minionym tygodniu rozpoczął się remont krajowej 44 na odcinku Babice -Oświęcim. Utrudnienia potrwają do września br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017