Wyszukiwałeś:

Outlander

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Outlander

Spróbuj też wyszukać: outlander 2013 grandis grand vitara

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Odświeżony Outlander

Mitusbishi Motors zadeklarowało, że najnowsza odsłona popularnego samochodurekreacyjno-sportowego Outlander pojawi się na nadchodzących targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Nowy Outlander już w marcu

Już w marcu podczas targów w Genewie zaprezentowana zostanie nowa generacjaeuropejskiej wersji Mitsubishi Outlandera. Auto to jeszcze w marcu, także i wPolsce, trafi do salonów sprzedaży.

 

Mitsubishi Outlander: Pełnowymiarowy diament

Polski oddział Mitsubishi wprowadza do sprzedaży drugą odsłonę modeluOutlander. Już poprzednia seria modelu mogła pochwalić się, jak na realianaszego rynku, sporym sukcesem. Marce spod znaku Trzech Diamentów to jednak niewystarcza, a druga generacja SUV-a ma sprzedawać się teraz jeszcze lepiej.Buńczuczne zapowiedzi czy zimna kalkulacja? Fakt jest faktem, że zanim noweOutlandery trafiły do salonów w naszym kraju, Mitsubishi zdążyło zebraćponad 400 zamówień.

 

Nowe wersje Outlandera we Frankfurcie

Tegoroczne targi motoryzacyjne we Frankfurcie będą miejscem światowejpremiery dwóch nowych wersji silnikowych modelu Mitsubishi Outlander.

 

Outlander 2008

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się właśnie nowy MitsubishiOutlander 2008. Outlander rocznik 2008 to lepiej wyposażona wersja auta, którezadebiutowało wiosną tego roku.

 

Outlander dla Europy z Europy

Mitsubishi podjęło decyzję o przeniesieniu produkcji modelu Outlanderprzeznaczonego na europejski rynek do holenderskiej fabryki NedCar.

 

Mitsubishi Outlander: Szeroko uzdolniony

Do miasta po zakupy, do lasu na grzyby, na długie wakacje. Takąwszechstronnością powinien wyróżniać się dzisiaj samochódaspirujący do segmentu SUV. Między innymi takim też kryteriom poddaliśmy dotestu na średnim dystansie model Mitsubishi Outlander drugiej generacji.

 

Test Suv-ów

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV (sport utility vehicle). Honda CR-V, Mitsubishi Outlander iNissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Z jednymwyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Outlander i Pajero bez VAT

Mitsubishi jest kolejnym producentem działającym na polskim rynku,który dostosował swoją ofertę do zmieniających się przepisówpodatkowych i wprowadził do sprzedaży "ciężarowe" wersje modeliOutlander i Pajero.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017