Wyszukiwałeś:

PACCAR X

PR X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PACCAR PR

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

DAF ma najlepsze silniki

Podczas odbywających się na przełomie marca i kwietnia targówautobusowych Bus World Asia w Szanghaju firma, DAF otrzymała dwie cennenagrody: Best Bus Engine Producer of the Year 2008 dla najlepszego producentasilników do autobusów oraz Best Coach Engine Producer of the Year2008 dla najlepszego producenta silników do autokarów.

 

DAF najlepszym producentem silników 2009 roku

Podczas tegorocznej wystawy Bus World Asia w Szanghaju, firma DAF zostałauhonorowana tytułem „Najlepszy Producent Silników 2009Roku”, za niezawodność, trwałość oraz niskie zużycie paliwa wsilnikach PACCAR PR o pojemności 9.2 l oraz PACCAR MX o pojemności 12.9 l.Silniki te dostępne już są także w Azji w wersji Euro 4.

 

Pierwsza europejska homologacja dla modelu DAF XF105

Od końca kwietnia b.r. krajowe władze homologacyjne mają prawo wystawianiaeuropejskich homologacji typu pojazdu również dla pojazdówciężarowych. Producenci ciężarówek nie będą musieli, więc jużwnioskować o homologację typu pojazdu, osobno w każdym z dwudziestu siedmiukrajów Unii Europejskiej.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

Nagroda dla silników DAF

Silniki PACCAR PR o pojemności 9,2-litra oraz 12,9-litrowy PACCAR MX zostałydocenione za wyjątkową niezawodność, trwałość i oszczędność paliwa.Producent odebrał prestiżową nagrodę Award for the Alternative Plaza 2010podczas majowej wystawy Bus World Asia w Szanghaju. DAF jest pierwszymproducentem oferującym ekologiczne silniki EEV do autobusów iautokarów na terytorium Azji.

 

DAF nagrodzony na „Bus World Asia”

Na wystawie Bus World Asia w Szanghaju spółka DAF po raz kolejnyotrzymała nagrodę za wyjątkową niezawodność, trwałość i doskonałąoszczędność paliwa swojego 9,2-litrowego silnika PACCAR PR oraz12,9-litrowego silnika PACCAR MX. Jury doceniło także fakt, że DAF oferuje tesilniki w wersjach ekologicznych EEV dla autobusów i autokarów.Dla DAF jest to już piąta z rzędu nagroda na wystawie Bus World Asia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "PACCAR PR".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017