Wyszukiwałeś:

PAG

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PAG

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Ford dofinansuje Jaguara

Kwotą 2,1 miliarda dolarów koncern Ford zamierza doinwestować należącą doniego spółkę Jaguar Cars. W ten sposób pokryte mają zostać duże stratyfinansowe spółki produkującej luksusowe modele.

 

13 milionów silników w Ford Bridgend

Z okazji swoich 26 urodzin fabryka Ford Bridgend w Wielkiej Brytanii dodała doswojego zestawienia nowy model silnika o nazwie SI6. Od jej powstania zostałotam złożonych 13 milionów silników dla koncernu Ford.

 

JCB chce kupić Jaguara

Brytyjska firma JCB specjalizująca się w produkcji maszyn budowlanychwyraziła zainteresowanie kupnem brytyjskiej marki Jaguar, która od kilkunastulat jest własnością amerykańskiego Forda.

 

Jaguar, Volvo i Land Rover nie na sprzedaż

Poza Astonem Martin, żadna z pozostałych europejskich marek segmentu premiumwchodząca w skład koncernu Ford nie jest obecnie na sprzedaż - takądeklarację wygłosił Lewis Booth, szef Ford of Europe.

 

Fiat coraz bliżej przejęcia Jagura i Land Rovera?

Według doniesień prasowych Fiat wspólnie z firmą Tata Motors widziani sąjako przyszli właściciele niechcianych przez Forda marek Jaguar i Land Rover.Oferta zakupu złożona przez włosko-indyjski duet ma opiewać na sumę 1,5miliarda dolarów.

 

Sprzedaż Jaguara i Land Rovera w decydującej fazie

Jak podaje amerykańskie wydanie gazety "Wall Street Journal" (WSJ), sprawaodsprzedaży przez Forda dwóch należących do niego brytyjskich marek -Jaguara i Land Rovera - wchodzi w decydującą fazę. Według gazety już 20.listopada br. szefowie Forda mają spotkać się z potencjalnymi kupcami iustalić warunki przejęcia marek wchodzących w skład grupy Premier AutomotiveGroup.

 

Mitsubishi Outlander: Szeroko uzdolniony

Do miasta po zakupy, do lasu na grzyby, na długie wakacje. Takąwszechstronnością powinien wyróżniać się dzisiaj samochódaspirujący do segmentu SUV. Między innymi takim też kryteriom poddaliśmy dotestu na średnim dystansie model Mitsubishi Outlander drugiej generacji.

 

Jaguar i Land Rover sprzedane

Choć o tym fakcie wiadomo już było nieoficjalnie od dłuższego czasu, tojednak najprawdopodobniej dopiero podczas targów w Genewie, 5 lub 6marca, informacja ta zostanie publicznie ogłoszona.

 

Jeep Cherokee: SUV od zadań specjalnych

"Jest piątek, tygodnia koniec i początek" - śpiewał niegdyś jedenze znanych, polskich raperów z Kielc. Choć pracowity tydzień dobiegakońca, w dzisiejszych czasach wielu Polaków, nie spędzaweekendów w kapciach przed telewizorem. Teraz podobno lubimy wypoczywaćaktywnie. I nie ważne czy polega to na krótkim wypadzie poza miasto wgóry, czy na wyczynowej jeździe aluminiowym koszykiem, pomiędzypółkami, w jednym z super-,hiper-,mega-marketów.

 

Nowy szef designu Volvo

Z dniem 1 maja Peter Horbury przejmie obowiązki szefa działu projektowaniaproduktów w Volvo Cars. Nowy szef designu posiada wieloletniedoświadczenie w projektowaniu samochodów prestiżowych i luksusowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017