Wyszukiwałeś:

PC

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Przełomowa nawigacja

Chyba lepiej aby wreszcie te nawigacje które są w handlu rzeczywiście pozwalały dojechać wszędzie tam, gdzie są jakiekolwiek drogi i aby wskazania na ekranie nadążały za tempem jazdy i czasem rzeczywistym. Bo tego zdaje się nie oferują, tak jak i wszelkich informacji o znakach obowiązujących na d...

 

Nowości Delphi na targach

Już podczas nadchodzących targów samochodów użytkowych, które odbywaćsię będą od 20 września w Hanowerze, zobaczyć będzie można nowetechnologie zapewniające bezpieczeństwo kierowcy, zmniejszające zużyciepaliwa, a także redukujące emisje spalin.

 

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

Rafał Królikowski ambasadorem Megane Coupe

Znany aktor filmowy i teatralny, Rafał Królikowski, został ambasadoremnowego Renault Megane Coupe. Samochód w wersji Dynamique z 2-litrowymsilnikiem o mocy 180 KM, w kolorze czarna perła został przekazany ambasadorowimarki.

 

Internet w samochodzie

Już niebawem kierowcy i pasażerowie będą mogli podczas jazdy, w dowolnymmiejscu połączyć się z ważnymi dla siebie mediami. System AutoLinQumożliwi poza tym monitorowanie i sterowanie funkcjami auta za pomocą telefonukomórkowego, laptopa lub komputera PC.

 

Nowe Midlum dla Pepsi

13 nowych Renault Midlum trafiło do polskiego oddziału Pepsi Cola, wMichrowie, koło Pniew. Auta będą pracować w oddziałach firmy w Warszawie,Krakowie, Lublinie i Kielcach. To początek wymiany liczącego kilkanaście lattaboru Pepsi.

 

Blur - rozmyte wyścigi

 

W okresie letnim każdemu potrzeba odrobiny odpoczynku od codzienności i pracy. W pewnym momencie przychodzi upragniona chwila relaksu i mamy ochotę odkurzyć nasze domowe centra rozrywki typu komputer czy konsola. A jesteśmy fanami lekkich i przyjemnych gier typu wyścigi samochodowo, i tu można sięgnąć po grę Blur. Nazwa na początku nic nam nie mówi a tym bardziej jakoś nie kojarzy się z tym gatunkiem gier. Wypada zaryzykować i włączyć ową produkcję i sprawdzić z czym mamy do czynienia. Producent przygotował nam dość kolorową i pełną dynamiki produkcję, w której ścigamy się po różnych trasach miejskich zbierając różne power up'y, aby dogonić przeciwnika a potem sprawić, aby znikł z toru w eksplozji. Co do samych aut to każdy pojazd jest licencjonowany a więc ścigamy się prawdziwymi samochodami. Auta zachowują się jak ich rzeczywiste odpowiedniki, więc właściwości pojazdu na trasie zostały w pełni oddane. Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze, gama kolorów i efektów specjalnych wypełnia nam całą powierzchnię ekranu. Efekty dźwiękowe i ścieżka muzyczna też nie wadzą podczas jazdy. Zachęcam do zapoznania się grą osobiście, dostępne są wersje na konsole oraz PC - mojeauto.tv

 

WRC dla każdego

Chcesz się poczuć niczym Sebastien Loeb, chcesz poprowadzić Subaru ImprezęN4 czy też Suzuki Swifta S1600, chcesz w końcu poczuć smak oficjalnych trasWRC w Finlandii bądź Jordanii? Teraz będziesz miał szansę. Do sprzedaży wcałym naszym kraju trafia właśnie najnowsza wersja gry WRC, którejpatronem jest mojeauto.pl.

 

Wątek na forum: Oświetlenie bagażnika w Sandero.

ja wbudowalem wylacznik z pc-eta und teraz sie mi nie wlancza. Pozdrawiam! ~geri

 

WRC 2 - powrót na rajdowe "oesy"

Kto miał do czynienia z zeszłorocznym wydaniem, będzie wiedział czegospodziewać się po tej grze. Jej pełna nazwa to WRC 2: Fia World RallyChampionship.. Jest to kontynuacja gry symulującej rajdy opartej na pełnejlicencji FIA. Co to oznacza?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017