Wyszukiwałeś:

PRE X

SAFE X

. Znaleziono 357 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PRE SAFE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 357 wszystkich):

Klasa E po liftingu

Naprawdę niewielkie zmiany stylistyczne sprawiają, iż Mercedes klasa E pofaceliftingu na pierwszy rzut oka nie różni się od poprzednika. Większeróżnice widać po zajęciu miejsca za kierownicą, odpaleniu silnika iruszeniu w drogę.

 

Przewidujący Mercedes

Nowy Mercedes Klasy CL zostanie wyposażony w urządzenie mające zapewnićpodróżującym maksymalny poziom bezpieczeństwa. System PRE-SAFE zadebiutujejuż jesienią tego roku wraz z układem hamulcowym uzupełniającym działanietechnologii.

 

Sześciodrzwiowa E Klasa

Wraz z nadejściem na rynek odświeżonej wersji Mercedesa Klasy E, tylkokwestią czasu było zaimplementowanie nowego nadwozia w przedłużone płytypodłogowe produkowane przez firmę Binz. Trudni się ona bowiem w produkcjibardzo ekskluzywnych, a zarazem charakterystycznych wersji samochodów zeStuttgartu.

 

Elektryczne mięśnie kierowcy

Wspomaganie układu kierowniczego pojawiło się w samochodach ponad 20 lattemu. Początkowo dostępne tylko w modelach z wyższej półki, stałosię z biegiem czasu standardem nawet wśród najtańszychpojazdów.

 

PRE-SAFE drugiej generacji opracowany przez Mercedesa

 

Zasada działania systemu PRE-SAFE drugiej generacji w Mercedesie klasy S.

 

One mogą uratować nam życie

Euro NCAP, znana europejska instytucja przeprowadzająca testy zderzeniowenowych modeli, do tej pory sprawdzała przede wszystkim bezpieczeństwo, jakiegwarantuje auto w momencie dojścia do wypadku. Teraz się to nieco zmieniło.Euro NCAP postanowiło docenić i wyróżnić także te koncerny,które podejmują wysiłki zaprojektowania i stworzenia takichsystemów, których głównych zadaniem jest niedopuszczeniedo wypadku.

 

Magic Body Control - nowy wymiar komfortu

Magic Body Control - tak enigmatycznie brzmi nazwa nowego systemupoprawiającego komfort podróżowania, nad którym właśniepracuje Mercedes. Czy nowe rozwiązanie, które ma pojawić się wraz zdebiutem nowej generacji modelu Klasy S w 2013 roku, okaże się równieprzełomowe jak chociażby zastosowanie poduszek powietrznych czy strefykontrolowanego zgniotu?

 

System PRE-SAFE w Mercedesie

 

Przewidujący system ochrony pasażerów szybko napina pasy bezpieczeństwa, które zmuszają kierowcę i pasażera jeszcze przed zbliżającą się kolizją do zajęcia optymalnej pozycji siedzącej, tak aby rozwijające się poduszki powietrzne mogły ich jak najlepiej ochronić. Jeśli to konieczne, PRE-SAFE zmienia też ustawienia fotela pasażera obok kierowcy i pojedynczych foteli z tyłu pojazdu wyposażonych w elektryczną regulację oraz, jeśli auto zacznie wpadać w poślizg, zamyka automatycznie otwierany dach - mojeauto.tv

 

System PRE-SAFE Brake w Mercedesie

 

PRE-SAFE Brake czyli system profilaktycznego wspomagania układu hamulcowego - mojeauto.tv

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "PRE SAFE".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017