Wyszukiwałeś:

PZU

. Znaleziono 114 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: PZU

Spróbuj też wyszukać: hestia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 114 wszystkich):

Wątek na forum: Skarżymy się na OC

niestety to prawda ubezpieczyciele często nie wywiązują sie ze zobowiązań jakie mają wobec ubezpieczającego auto. z problemem podwójnego oc sam się spotkałem, trzeba o wszystkim pamiętać. przenosiłem się do pzu online po kupnie nowego auta, chciałem ubezpieczyć tam również i stare auto, niestety ...

 

Wątek na forum: PIM: Najlepszym ubezpieczycielem jest...

taaa pzu nie wiem kto niby na nich glosowal. ja kiedys mialem ubezpiecznoe auto w PZU i podziekowalem ~taa

 

PZU inwestuje w bezpieczeństwo

PZU SA jako pierwsza firma w Polsce podpisało Europejską KartęBezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W ramach tego zobowiązuje się przeznaczyć wciągu trzech lat 100 milionów złotych na działalność prewencyjną w tymobszarze.

 

Czerwone światło dla piratów drogowych

Wczoraj ruszyła kolejna edycja kampanii prewencyjnej 'STOP wariatom drogowym',której zadaniem jest przebudzenie świadomości kierowców o tym,iż każdy uczestnik drogi skłonny jest do nieodpowiedzialnych iniebezpiecznych zachowań.

 

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach

Najnowsze seminaria Fundacji Multi-Expert, które odbędą się w dniach 19-20października w Katowicach, obejmują temat postępowania antymonopolowego wsprawie metod likwidacji szkód komunikacyjnych w PZU S.A.

 

PZU nie podwyższa cen OC

„Podatek Religi” nie wpłynie na wzrost składek ubezpieczeń OCkomunikacyjnych w PZU SA - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacienajwiększego polskiego ubezpieczyciela.

 

Wątek na forum: Najlepszą firmą ubezpieczeniową jest...

pizeju hahahaa oczywiście izba ma wielkie zniżki, bo od 15 lat nie spotkałem nikogo kto miałby z tym molochem coś do czynienia. ja za cały pakiet w byle jakiej firmie płacę 30 % tego co mi zaśpiewali w PZU! masakra. niektórym zawsze PZU będzie się kojarzyło z "duży może więcej" np ZUS. po co się ...

 

PZU stosowało niedozwolone klauzule

W umowach autocasco stosowanych przez PZU znajdują się klauzule naruszająceinteresy konsumentów – Sąd Ochrony Konkurencji iKonsumentów potwierdził wcześniejszą decyzję UOKiK. Utrzymanazostała również kara finansowa, w wysokości prawie 15 mln zł.

 

PZU nie płaciło za wynajem auta zastępczego i przegrywa w sądzie

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podtrzymał decyzję UOKiK o karzedla PZU w wysokości ponad 11 milionów złotych za uchylanie się odzwracania kosztów wynajmu auta zastępczego przez osoby, którychsamochody uległy uszkodzeniu podczas wypadku.

 

Hybrydowe Toyoty zasilą flotę PZU

Samochody osobowe z napędem hybrydowym z roku na rok zyskują większąpopularność. PZU postanowiło zaopatrzyć flotę swoich partnerskichwypożyczalni w model Toyota Auris Hybrid. Taki zakup ma na celu obniżeniekosztów zarówno ubezpieczyciela, jak i korzystających z autzastępczych klientów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018