Wyszukiwałeś:

Pajero

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pajero

Spróbuj też wyszukać: pajero części pajero wymiary pajero sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Paryska premiera Pajero

Już za niespełna trzy tygodnie podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu poraz pierwszy będzie można podziwiać nową generację modelu MitsubishiPajero.

 

Nowe Pajero w Polsce

Warszawa była miejscem pierwszej po salonie paryskim (Mondial de L'AutomobileParis 2006) europejskiej prezentacji najnowszej ewolucji Mitsubishi Pajero. 26października na terenie Fortu Legionów w Warszawie odbyła się polskapremiera nowego modelu Mitsubishi Pajero.

 

Pajero najlepszym terenowym w Australii

Mitsubishi Pajero CDi zdobył tytuł najlepszego pojazdu z napędem na czterykoła w Australii w tegorocznej edycji konkursu magazynu 4x4 Australia.

 

Usterka w Pajero Sport...

W modelu Mitsubishi Pajero Sport stwierdzono usterkę sworznia ramieniaprzekładni kierowniczej. W Polsce kampanią serwisową zostało objętych 80pojazdów.

 

Pajero na etanol

Mitsubishi już od lipca wprowadzi do sprzedaży na rynku brazylijskim modelPajero przystosowany do zasilania zarówno benzyną, jak i etanolem.

 

Pajero Evolution z piasku

Imponującą kolekcję rzeźb z piasku można podziwiać podczas trwającego do2 września Festiwalu Rzeźb z Piasku, który odbywa się w miejscowościVijfhuizen w Holandii. Wśród eksponatów wyróżnia się naturalnej wielkościmodel Mitsubishi Pajero Evolution. Ogromna rzeźba jest hołdem dla 12-krotnegozwycięzcy najtrudniejszego pustynnego Rajdu Dakar.

 

Pajero z problemami

Właściciele i użytkownicy Mitsubishi Pajero muszą się liczyć zmożliwością wystąpienia awarii skrzyni biegów.

 

200-konne Pajero 2009

Do sprzedaży trafiła zmodyfikowana wersja Mitsubishi Pajero, dwa lata popremierze nowej generacji tego modelu, dysponująca teraz 3,2-litrowym dieslem omocy 200 KM, dzięki któremu oferuje najlepsze osiągi w tej klasiepołączone z niskim spalaniem i emisją dwutlenku węgla.

 

Problemy z hamulcami w Pajero

W niektórych egzemplarzach modelu Mitsubishi Pajero (V60W oraz V70W),wyprodukowanych w Japonii w latach 2000-2002, może dojść do awariihamulców.

 

Pajero Terenowym Samochodem Roku 2008

Mitsubishi Pajero otrzymał nagrodę magazynu Overlander w kategorii "4WDof the Year 2008", wręczoną podczas zeszłotygodniowej uroczystości wSydney.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017