Wyszukiwałeś:

Pakistan

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pakistan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Rolls-Royce podbija Pakistan

a u nas? moze by tak otworzyc jakis salon, mysle ze kilka w ciagu roku by sie sprzedalo, chyba biedniejsi od pakistanu nie jestesmy (jeszcze) ~rakija

 

Wątek na forum: Rolls-Royce dla Środkowego Wschodu

[do szkoły!!!] Chyba chodzi o BLISKI WSCHÓD - ang. MIDDLE EAST a nie ŚRODKOWY... za Wiki: Środkowy Wschód - nazwa stosowana dla określenia regionu Azji położonego od Wyżyny Irańskiej, po ujście Gangesu i Bajkał i obejmującego część Iranu, Afganistan, Pakistan, Indie, Nepal, Tybet, Chiński Turkies...

 

FŁT Kraśnik - Łożyska z klasą

W zakładach z Kraśnika, których historia sięga czasów Centralnego OkręguPrzemysłowego produkowane są łożyska m.in. dla światowych koncernówmotoryzacyjnych: BPW, Peugeot-Citroen, Renault, FIAT, GKN, Delphi. Producent zziemi lubelskiej mimo dużej konkurencji umacnia swoją obecność w gronierzetelnych partnerów handlowych na światowym rynku.

 

Rolls-Royce ma więcej dealerów

W ostatnich trzech latach ekskluzywna marka Rolls-Royce rozszerzyła swojąświatową sieć sprzedaży. Wszystko za sprawą znakomicie sprzedającego sięmodelu Phantom i zapowiedziom o pojawieniu się wersji Convertible w 2007 roku.

 

Suzuki zwiększa produkcję

Suzuki Motor Corporation będzie dążyć do osiągnięcia łącznej sprzedażynetto na poziomie 3 bilionów jenów w roku rozliczeniowym 2006 (kończącymsię w marcu 2007).

 

Toyota Corolla niczym wino

Mało kto czterdzieści lat temu spodziewał się, że ten niepozorny modeljapońskiego producenta samochodów wraz z wiekiem stanie się jedną z ikonprzemysłu motoryzacyjnego z Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Suzuki trzecie w Japonii

Suzuki, po raz pierwszy w historii, zajęło na krajowym rynku trzecią pozycjępod względem sprzedaży aut. Za Toyotą i Nissanem, a przed Hondą.

 

Rolls-Royce podbija Pakistan

Duma Brytyjczyków, firma Rolls-Royce świętuje właśnie otwarcieswojego pierwszego salonu w Pakistanie. Reprezentantem luksusowej marki w tymkraju będzie Dewan Motors z miejscowości Lahore. W niedalekiej przyszłościmają powstać kolejne placówki w Karachi i w stolicy, Islamabadzie.

 

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom

Hotel Peninsula w Hong-Kongu złożył rekordowe zamówienie na dostawę,aż 14 modeli Phantom z przedłużonym rozstawem osi. Luksusowe limuzynyzostały przygotowane według specjalnych kryteriów właściciela hotelui stanowią unikatową flotę pojazdów.

 

Mamy wybitne drogi!

Owszem, mamy, ale w porównaniu z Pakistanem. W serwisie YouTubeznaleźliśmy bardzo ciekawy dokument.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017