Wyszukiwałeś:

Pakistan

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pakistan

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Rolls-Royce ma więcej dealerów

W ostatnich trzech latach ekskluzywna marka Rolls-Royce rozszerzyła swojąświatową sieć sprzedaży. Wszystko za sprawą znakomicie sprzedającego sięmodelu Phantom i zapowiedziom o pojawieniu się wersji Convertible w 2007 roku.

 

Toyota Corolla niczym wino

Mało kto czterdzieści lat temu spodziewał się, że ten niepozorny modeljapońskiego producenta samochodów wraz z wiekiem stanie się jedną z ikonprzemysłu motoryzacyjnego z Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Rolls-Royce podbija Pakistan

Duma Brytyjczyków, firma Rolls-Royce świętuje właśnie otwarcieswojego pierwszego salonu w Pakistanie. Reprezentantem luksusowej marki w tymkraju będzie Dewan Motors z miejscowości Lahore. W niedalekiej przyszłościmają powstać kolejne placówki w Karachi i w stolicy, Islamabadzie.

 

Rekordowa dostawa modeli Rolls-Royce Phantom

Hotel Peninsula w Hong-Kongu złożył rekordowe zamówienie na dostawę,aż 14 modeli Phantom z przedłużonym rozstawem osi. Luksusowe limuzynyzostały przygotowane według specjalnych kryteriów właściciela hotelui stanowią unikatową flotę pojazdów.

 

Rolls-Royce blisko Polski

Kto chciałby nabyć lub zobaczyć na żywo najbardziej ekskluzywną limuzynęświata może udać się do Drezna. Rolls-Royce kilka dni temu poinformował ootwarciu nowego salonu w niemieckim mieście oddalonym na zachód od Polski o110 kilometrów.

 

Logan zmienia markę

Popularna Dacia Logan będzie robić karierę w kolejnym kraju poza naszymkontynentem. Okazało się bowiem, że w ramach aliansu Nissana z francuskimRenault, japoński producent będzie sprzedawał auto w Meksyku pod swojąmarką.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017