Wyszukiwałeś:

Palio

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Palio

Spróbuj też wyszukać: palio weekend paliwo palio opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Fiat wśród liderów eksportu

W ubiegłym roku bardzo dobre wyniki produkcyjne uzyskał Fiat Auto Poland SA.Wielkość eksportu natomiast stawia tę firmę na czele polskichprzedsiębiorstw eksportujących swoje produkty.

 

Fiaty z Rosji

Dwa modele Fiata - Palio oraz Albea - od 2007 roku będą montowane także wrosyjskiej fabryce. Obecnie wytwarzane są one w tureckiej fabryce firmy Tofas.

 

Doblo z rosyjskiej fabryki

Fiat Auto i rosyjski Severstal Auto podpisały porozumienie dotyczące montażuna terenie Rosji modelu Fiat Doblo z komponentów produkowanych przez tureckiTofas, spółkę joint venture pomiędzy Fiat Auto i koncernem Koc.

 

Dwa miliony Palio

Dwumilionowy egzemplarz modelu Fiat Palio wyprodukowany został w brazylijskiejfabryce Fiat Automoveis w Betim.

 

Chińska perła Fiata

Na targach motoryzacyjnych w Guangzhou Fiat zaprezentował nowy modelzaprojektowany i wyprodukowany wspólnie z chińską firmą Nanjing.

 

Pierwsze zdjęcia nowego Palio

Fiat zaprezentował ostatnio pierwsze zdjęcia kolejnej generacji samochodu,który będzie ofensywą włoskiego koncernu na rynki krajów trzeciego świata.Chodzi tutaj o model Palio, który jak dotąd uzyskiwał najlepsze wynikisprzedaży w Brazylii.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Naszą siłą jest wartość rezydualna

Podczas 78. Salonu Samochodowego w Genewie rozmawialiśmy z WojciechemHalarewiczem, który objął stanowisko general managera w Mazda MotorPoland.

 

3 miliony tureckich Fiatów

Współpraca Fiata i tureckiego koncernu KOC Holding, którazapoczątkowana została przed 41 latami, może poszczycić się już 3milionami wyprodukowanych Fiatów w fabryce Tofas w Bursie.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017