Wyszukiwałeś:

Panda X

4x4 X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Panda 4x4

Spróbuj też wyszukać: panda Fiat panda 4x4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Fiat Panda 4x4: Dziuroodporny

Ostatni weekend był okazją do dokładniejszego przyjrzenia się nowej Pandziez napędem na cztery koła. W trakcie dni otwartych odwiedziliśmy jeden zwrocławskich salonów Fiata, ADF Auto, mieszczący się na tereniedawnego Polmozbytu.

 

Fiat Panda kipi luksusem

Na targach poświęconych luksusowym jachtom we włoskiej Veronie Fiatzaprezentuje luksusową wersję modelu Panda.

 

Panda-amfibia

Fiat Panda Terramare to eksperymentalny pojazd typu amfibia zaprojektowany przezMaurizia Zanisi, mediolańskiego inżyniera, który samodzielnie przerobiłPandę 4X4.

 

Fiat Panda Cross w rajdzie Dakar 2007

16 listopada, w Paryżu, miała miejsce prezentacja rajdu 'Dakar 2007'klasycznego wyścigu z porywającą sekwencją odcinków specjalnych, którywystartuje 6 stycznia w Lizbonie i zakończy się w stolicy Senegalu 21stycznia. W wyścigu wezmą udział dwa Fiaty Panda Cross z Mikim Biasionem orazTiziano Siverem za kierownicą, oraz jednym z kierowców oficjalnego teamuFiata.

 

3-drzwiowa Panda Tanker

Na zakończonych już targach motoryzacyjnych w Bolonii Fiat zaprezentowałspecjalną, 3-drzwiową wersję Pandy. Nie wiadomo jeszcze, czy prototyp tenzbudowany na bazie Pandy 4x4 trafi w ogóle do seryjnej produkcji.

 

Polska: Japończycy liderem 4x4

W ciągu pierwszych dziesięciu miesięcy br. Polacy kupili o 70% więcej aut znapędem 4x4 niż w 2006 roku, wynika z raportu IBRM Samar. Liderami wsprzedaży czteronapędówek są marki japońskie, Toyota, Suzuki i Honda.

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Fiat Panda najlepszą terenówką!

Fiat Panda Cross wygrał swoją pierwszą ważną nagrodę - został samochodem4x4 2009 roku. Wyróżnienie dla Pandy przyznał specjalistyczny brytyjskimagazyn 4x4 i MPV Driver.

 

Fiat Panda Cross: Mały wojownik

Terenowa wersja Fiata Pandy o nazwie Cross egzystuje na naszym rynku niczymegzotyczny zwierz. Bardzo rzadko nadarza się okazja, by zobaczyć ją nadrodze, ale jak w końcu się uda, z pewnością jej nietypowy wygląd zapadnienam na długo w pamięci. W dodatku jak to zwykle z rzadkimi okazami bywa -trochę kosztuje. 

 

Jeep Panda

Unia włoskiego Fiata z amerykańskim Chryslerem prędzej czy późniejzaowocuje gamą nowych modeli. Według doniesień jednym z pierwszychwspólnych projektów będzie nowy Jeep wielkości Pandy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Panda 4x4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017