Wyszukiwałeś:

Panda

. Znaleziono 207 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Panda

Spróbuj też wyszukać: fiat panda panda spalanie panda fiat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 207 wszystkich):

Panda Hydrogen

Już w tym roku rozpoczną się pierwsze testy wodorowej Pandy. Fiat PandaHydrogen natomiast na skalę przemysłową zostanie wprowadzony w ciągunajbliższych 15-20 lat.

 

Panda-amfibia

Fiat Panda Terramare to eksperymentalny pojazd typu amfibia zaprojektowany przezMaurizia Zanisi, mediolańskiego inżyniera, który samodzielnie przerobiłPandę 4X4.

 

Nowa Panda w rękach Elle

Podczas premiery nowego Fiata Panda 100 HP w Wielkiej Brytanii, wręczonopierwszy zestaw kluczyków dla Elle MacPherson, australijskiej supermodelki,która od wielu lat jest zagorzałą fanką włoskiej marki.

 

Fiat Panda Cross w rajdzie Dakar 2007

16 listopada, w Paryżu, miała miejsce prezentacja rajdu 'Dakar 2007'klasycznego wyścigu z porywającą sekwencją odcinków specjalnych, którywystartuje 6 stycznia w Lizbonie i zakończy się w stolicy Senegalu 21stycznia. W wyścigu wezmą udział dwa Fiaty Panda Cross z Mikim Biasionem orazTiziano Siverem za kierownicą, oraz jednym z kierowców oficjalnego teamuFiata.

 

Fiat Panda – europejski hit z Tychów

W 2006 roku tyską fabrykę Fiat Auto Poland opuściły 308 293 samochody. Grosprodukcji stanowił model Fiat Panda, na który z roku na rok wzrastazapotrzebowanie na rynkach zagranicznych.

 

Milionowa Panda z Tychów

Z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechał milionowy FiatPanda. Jubileuszowy egzemplarz to wersja 1,2 z napędem na cztery koła, wkolorze czerwonym (rosso sfrontato), przeznaczony jest na rynek włoski.

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Panda z Tychów najoszczędniejsza

Produkowany w zakładach Fiat Auto Poland w Tychach model Panda wygrał test nanajoszczędniejszą jazdę, zorganizowany przez niemiecki automobilklub ADAC.Panda przejechała 251 km za 10 euro.

 

Fiat Panda ECO w sprzedaży

Do sprzedaży wchodzi Panda ECO, nowa wersja modelu od lat obecnego na rynku wcałej Europie. Wersja ta  charakteryzuje się umiarkowanym poziomem emisjidwutlenku węgla  oraz wyraźną redukcją zużycia paliwa.

 

Fiat Panda CNG: Najtańsza alternatywa

Fiat Panda to auto znane chyba większości naszych rodaków, tak więcmówienie o tym modelu jako o jakiejś ciekawostce byłoby zbytnimnadużyciem. Chyba jednak, że mowa o wersji Pandy napędzanej gazem ziemnym,która właśnie przed kilkoma dniami opuściła nasz redakcyjny parking.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017