Wyszukiwałeś:

Partner

. Znaleziono 151 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Partner

Spróbuj też wyszukać: peugeot partner berlingo partner wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 151 wszystkich):

Peugeot Partner: Partner w pracy i na wycieczce

Poprzednia wersja małego francuskiego dostawczaka cieszyła się dużympowodzeniem. W ubiegłym roku zdecydowano się odświeżyć wygląd modelu, ajego wnętrze uczynić obszerniejszym i jeszcze bardziej funkcjonalnym.

 

Pracownik doskonały

MPV (Multi Purpose Vehicle) to segment samochodów wielozadaniowych. Mogą one zpowodzeniem pełnić funkcję zarówno przestronnego auta rodzinnego, jakrównież niedużego, poręcznego samochodu dostawczego.

 

EURO 2008 startuje samochodami Hyundaia

Hyundai jako oficjalny partner UEFA zapewnia flotę 265 samochodów ivanów do użytku podczas Mistrzostw EURO 2008.

 

Hyundai na Euro 2008

Hyundai, podobnie jak Kia, jest jednym z głównych oficjalnychpartnerów rozpoczynających się niedługo Mistrzostw Europy w piłcenożnej. Zapewni flotę składającą się z 265 samochodów.

 

Peugeot Bipper „ Międzynarodowym Vanem Roku ”2009

Peugeot BIPPER otrzymał  23 września , na 62. Międzynarodowym SalonieSamochodów Użytkowych w Hanowerze, nagrodę „ Międzynarodowy VanRoku” 2009. Po tytule przyznanym dla Peugeot Experta w 2008, Marka zostajewyróżniona  drugi rok z rzędu.

 

Mazda z Santanderem, Allianzem i Generali

Rozpoczynający działalność w czerwcu br. polski oddział Mazdy wybrałwłaśnie partnerów, z którymi będzie oferował produktyfinansowe dla swoich klientów.

 

Peugeot Partner Tepee na siódemkę

Peugeot z nowej generacji Partnera chce zrobić jeszcze większy użytek. Odprzyszłego roku wariant osobowy Tepee możliwy będzie do kupienia w wersjisiedmioosbowej.

 

Wiosenna promocja u Skody

Skoda Auto Polska przygotowała specjalną wiosenną ofertę serwisową. Wszyscyklienci, którzy jeżdżą na co dzień Skodą, po okresie gwarancji mogądokonać promocyjnego przeglądu u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych.Mogą także skorzystać z atrakcyjnej oferty na zakup oryginalnych częścizamiennych i akcesoriów.

 

Nowy serwis Scania

w Tomaszowie Mazowieckim uroczyście otwarto kolejny autoryzowany serwis Scania,należący do dilera Scan-Partner. Otwarcia dokonali Andrzej Granosik - PrezesZarządu Scan-Partner oraz Alexander Vlaskamp dyrektor generalny Scania Polska.

 

Mercedes: Nowa stacja samochodów ciężarowych

W lutym sieć stacji dealerskich dedykowanych samochodom ciężarowymwzbogaciła się o ultranowoczesny zakład dealersko-serwisowy samochodówciężarowych Mercedes-Benz firmy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej GarcarekSp.j.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017