Wyszukiwałeś:

Paryz

. Znaleziono 411 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Paryz

Spróbuj też wyszukać: paryzu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 411 wszystkich):

Wątek na forum: Słupsk: cała ul. Sobieskiego do remontu

no i bardzo dobrze, polecam SŁUPSK, drogi się tam remontuje kompleksowo wraz z chodnikami, latarniami, kostką brukową i zielenią. Wygląda to coraz ładniej. Przedwojenny Paryż Północy odzyskuje powoli swój piękny styl ~osskaa

 

Ekologiczny Paryż

Powoli zbliża się już koniec wystawy samochodowej w Paryżu. Czas więc napierwsze podsumowania. Z całą pewnością można stwierdzić, iż motywemprzewodnim tegorocznej edycji targów była ekologia i walka oograniczenie emisji dwutlenku węgla. Różnego rodzaju ekologicznerozwiązania można było spotkać niemal na wszystkich stoiskach.

 

Rekordowy Paryż

Zakończona w ubiegłą niedzielę wystawa samochodowa w Paryżu ponownieokazała się rekordowa zarówno pod względem liczby zwiedzających,dziennikarzy, jak i prezentowanych nowości.

 

Paryż 2012: Poznaj motoryzacyjne smaczki

Dziś startuje jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych roku ,odbywająca się w stolicy Francji. Targi motoryzacyjne również teodbywające się w Paryżu to jak wybranie się na studencką domówkę,na której liczymy, że poznamy nowych ciekawych ludzi. Zobaczcie zjakimi autami warto zapoznać się w Paryżu.

 

Mercedes-AMG GT C Roadster - oficjalna zapowiedź

Do targów Paryż Motor Show pozostało już tylko ponad 2 tygodnie.Mercedes uznał, że to najwyższy czas, by zapowiedzieć auto, którebędzie jedną z premier na targach w Paryżu. Mowa tu o Mercedesie-AMG GT CRoadster.

 

Toyota na targach Paryż Motor Show

Toyota szykuje trzy premiery na zbliżające się targi motoryzacyjne ParyżMotor Show. Na stoisku japońskiego producenta najważniejszym modelem będzienowy crossover C-HR. Poza tym zobaczymy hybrydę plug-in oraz koncepcyjne autoz napędem wodorowym.

 

Nissan Micra - oto pierwsza zapowiedź przed Paryżem

Nissan udostępnił pierwsze wideo zapowiadające nową Micrę. Auto oficjalnie zostanie zaprezentowane na targach Paryż Motor Show. Zobacz, czego możemysię spodziewać.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017