Wyszukiwałeś:

Passat X

BlueMotion X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Passat BlueMotion

Spróbuj też wyszukać: Passat B6

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Ekonomiczny Passat

Targi genewskie będą okazją do światowej premiery najbardziej ekologicznejwersji Passata. Volkswagen Passat BlueMotion, bo o nim tu mowa, uzyskujeśrednie spalanie na poziomie 5,1 l/100 km.

 

Passat BlueMotion w niemieckich salonach

Volkswagen Passat w ekonomicznej serii Blue Motion, której premiera odbyłasię podczas tegorocznych targów genewskich, jest już dostępny na rynkuniemieckim. Jego cena wynosi 26.300 euro, natomiast wersja Variant dostępnajest już od 27.428 euro.

 

Najoszczędniejszy Golf

Na zbliżających się targach we Frankfurcie Volkswagen zaprezentuje łączniesześć swoich modeli w wersji Bluemotion, w tym m.in. Golfa. Średnie spalaniena poziomie 4,5 l/100 km czyni z niego jednego z najbardziej ekonomicznychmodeli w segmencie kompaktów.

 

VW Polo BlueMotion ma wzięcie

Zaledwie miesiąc po wprowadzeniu na rynek w Anglii oszczędnej wersjiVolkswagena Polo z pakietem Bluemotion, producent poinformował o całkowitejwyprzedaży 300 egzemplarzy jakie dedykowane były w pierwszej kolejności dlatego kraju.

 

VW Golf VI w salonach od października

Jeszcze niecałe dwa miesiące pozostały do rynkowego debiutu szóstejgeneracji najpopularniejszego modelu z garażu Volkswagena, Golfa. Nowageneracja z całkowicie zmienioną stylistyką nadwozia i wnętrza pojawi się wsalonach sprzedaży w październiku, a jej ceny wyjściowe szacowane są napoziomie 16 300 Euro.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędnewersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passat(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Dla kogo tytuł Światowego Samochodu Roku?

Znamy już dziesiątkę finalistów, która powalczy o tytułŚwiatowego Samochodu Roku. W marcu, podczas wystawy w Genewie, ogłoszonazostanie finałowa trójka, zaś zwycięzcę poznamy 1 kwietnia podczaswystawy samochodowej w Nowym Jorku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Passat BlueMotion".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017