Wyszukiwałeś:

Passat X

CC X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Passat CC

Spróbuj też wyszukać: cc volkswagen passat cc passat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Będzie Passat Coupe

Jak donosi serwis branżowy "Autoweek", niemiecki koncern Volkswagenpotwierdził informacje na temat wprowadzenia do sprzedaży nowego Passata wwersji Coupe.

 

Kompaktowe coupe z Passata

Na długo przed planowanym debiutem podczas przyszłorocznych targówmotoryzacyjnych w Genewie Volkswagen skończył większość prac dotyczącychnowego modelu. W amerykańskiej Dolinie Śmierci kierowcy testowi Volkswagenasprawdzali właściwości jezdne nowego coupe opartego na modelu Passat.

 

Szczypta nowego Passata Coupe

Centrala Volkswagena w Niemczech otworzyła w sieci stronę internetowąukazującą na krótkim filmie i zdjęciach czego będzie możnaoczekiwać po nadchodzącym modelu tej marki. Zgodnie z kilkumiesięcznymispekulacjami, na rynku pojawi się niebawem Passat Coupe.

 

VW Passat Coupe wytropiony

Volkswagen już kilkanaście miesięcy temu zapowiadał, że wprowadzi do ofertyczterodrzwiowe coupe na bazie modelu Passat. Auto jest już gotowe do premiery,a ostateczne testy odbywają się w warunkach zimowych.

 

Podwójnie wysokie C

Mieliśmy okazję oglądać go po raz pierwszy na Salonie w Detroit.Zafascynował nas swoim designem i nie były to odczucia osamotnione. Nowe4-drzwiowe coupè bezbłędnie odnalazło drogę do pozytywnych emocjiosób z branży, jak i szerokich rzesz zwykłych kierowców.

 

Passaty do serwisu

W niektórych egzemplarzach modeli Volkswagen Passat oraz Passat CC możedojść do awarii układu kierowniczego. Właściciele felernych egzemplarzyjuż zostali poinformowani o możliwości bezpłatnej naprawy w serwisie.

 

Coupe czy jeszcze limuzyna?

W ostatnich latach coraz większe zainteresowanie zdobywają samochody,które funkcjonują na pograniczu różnych segmentów, sąich mieszanką, bądź też tworzą całkowicie niszową półkę. Dlaprzykładu każdy chce mieć teraz sportowego SUV`a, rodzinne autko miejskie czyteż czterodrzwiowe coupe.

 

Samouszczelniające opony

ContiSportContact 3 z technologią ContiSeal to samouszczelniająca się opona,która ma możliwość natychmiastowego zasklepienia wszelkich przebić ośrednicy do 5 mm, eliminując tym samym ok. 85% uszkodzeń eksploatacyjnychopon. Ta opona będzie montowana w nowym VW Passacie CC R-Line.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Passat CC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017