Wyszukiwałeś:

Passat

. Znaleziono 208 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Passat

Spróbuj też wyszukać: passat b5 Passat B6 passat cc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 208 wszystkich):

Volkswagen Passat - "Żółty Anioł"

Werdykt jest jednoznaczny: w plebiscycie czytelników ADAC "ŻółtyAnioł" 2006 oddano ponad 320 000 głosów. W kategorii"samochód" wybierano spośród 54 modeli. Zwycięzcą zostałVolkswagen Passat.

 

VW Passat: Kolejne wyróżnienie

Krótko po otrzymaniu nagrody ADAC Gelber Engel 2006 ("Żółty Anioł"),Volkswagen Passat zdobył kolejną, prestiżową nagrodę: "Best Family CarTrophy" brytyjskiego czasopisma motoryzacyjnego 'What Car'?

 

14 milionowy VW Passat

Z fabryki Volkswagena w Emden wyjechał wczoraj (27.04) 14-milionowy Passat.Przez wiele lat model ten był najbardziej lubianym samochodem klasy średniej wNiemczech. Jubileuszowy VW Passat Variant Highline (kombi) w kolorze srebrnymnapędzany jest na 4 koła i ma moc 140 KM.

 

Nowy, szybszy Passat

Jakiś czas temu ukazały się pierwsze zdjęcia samochodu, którynajprawdopodobniej dołączy do sportowego zestawienia modeli z Wolfsburga. NowyPassat GTI będzie 'usportowioną' wersją popularnego w naszym kraju samochodu.

 

300-konny Passat

30 listopada rozpoczynają się targi Essen Motorshow, a wraz z nimi po razpierwszy zaprezentowany zostanie Volkswagen Passat R36, najmocniejszy Passat whistorii.

 

VW Passat - gigantyczna akcja serwisowa

Volkswagen ogłosił w Niemczech akcję serwisową dla nowej serii flagowegomodelu Passat. Jak donoszą tamtejsze media w blisko 300 tys. egzemplarzy tegoauta może dojść do awarii silnika na skutek nadmiernie nagromadzonej w nimwilgoci.

 

Ekonomiczny Passat

Targi genewskie będą okazją do światowej premiery najbardziej ekologicznejwersji Passata. Volkswagen Passat BlueMotion, bo o nim tu mowa, uzyskujeśrednie spalanie na poziomie 5,1 l/100 km.

 

Volkswagen Passat do serwisu

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło kolejnezawiadomienie o możliwości wystąpienia awarii w samochodzie osobowym. Tymrazem do serwisów zostaną zaproszeni właściciele Passatów wwersji 2.0 TDI z manualną sześciobiegową skrzynią biegów.

 

Passat BlueMotion w niemieckich salonach

Volkswagen Passat w ekonomicznej serii Blue Motion, której premiera odbyłasię podczas tegorocznych targów genewskich, jest już dostępny na rynkuniemieckim. Jego cena wynosi 26.300 euro, natomiast wersja Variant dostępnajest już od 27.428 euro.

 

Passat Variant z homologacją ciężarową

Ofertę Volkswagena wzbogacił Passat Variant z homologacją ciężarową.Samochód dostępny jest z silnikami wysokoprężnymi 2.0 TDI o mocy od110 do 170 KM z automatyczną lub manualną skrzynią biegów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017