Wyszukiwałeś:

Pathfinder

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pathfinder

Spróbuj też wyszukać: pathfinder sprzgło pathfinder zderzak

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Nissan na terenowo

Marka Nissan w swojej ofercie posiada jedną z najbardziej okazałych gampojazdów przeznaczoną do poruszania się po bezdrożach, z napędem na czterykoła.

 

Nissan dla skoczka

54. Turniej Czterech Skoczni już niebawem wyłoni zwycięzcę tychprestiżowych rozgrywek w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie Nissan X-Trail Columbia.

 

Dwa koncepty Nissana w Genewie

Nissan Europe przedstawi dwa nowe i innowacyjne pojazdy koncepcyjne podczaszbliżającej się wystawy samochodowej Genewa Motor Show 2006.

 

Idea i Pathfinder na czwórkę

Fiat Idea oraz Nissan Pathfinder to kolejne modele przebadane pod kątembezpieczeństwa przez organizację EuroNCAP. Oba otrzymały cztery gwiazdki wkategorii bezpieczeństwa pasażerów.

 

Pathfinder z polskimi mapami

W modelu produkcyjnym 2007 Nissan Pathfinder oferować będzie szeregudoskonaleń. Przede wszystkim dostępna będzie nawigacja z polskimi mapami.

 

Nissan Pathfinder "z kamienia"

Artysta i projektant samochodowy Marc Ecko postanowił zmienić nieco obliczestylistyczne Nissana Pathfinder. Karoseria terenowego modelu została poddanasztuce graffiti, a finalny efekt prac spowodował, że auto wygląda jak dużygranitowy kamień.

 

Nowe auta dla policjantów

Kilka dni temu w ramach wymiany sprzętu taborowego polskich policjantówpełniących misję pokojową w Kosowie, trafiło pięć nowych samochodówterenowych. Zakupione w zeszłym roku Nissany Pathfindery zastąpią auta,które służyły tam od sześciu lat.

 

Platynowy Nissan Navara i Pathfinder

Kolejny rok z rzędu Nissan Navara utrzymuje pozycję najpopularniejszego wPolsce i Europie pickupa. W związku z popularnością, jaką cieszą sięmodele Navara i Pathfinder, Nissan wprowadza do oferty ekskluzywne, limitowanewersje obu modeli o nazwie Platinum.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017