Wyszukiwałeś:

Pathfinder

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pathfinder

Spróbuj też wyszukać: pathfinder sprzgło pathfinder zderzak

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Idea i Pathfinder na czwórkę

Fiat Idea oraz Nissan Pathfinder to kolejne modele przebadane pod kątembezpieczeństwa przez organizację EuroNCAP. Oba otrzymały cztery gwiazdki wkategorii bezpieczeństwa pasażerów.

 

Pathfinder z polskimi mapami

W modelu produkcyjnym 2007 Nissan Pathfinder oferować będzie szeregudoskonaleń. Przede wszystkim dostępna będzie nawigacja z polskimi mapami.

 

Nissan Pathfinder "z kamienia"

Artysta i projektant samochodowy Marc Ecko postanowił zmienić nieco obliczestylistyczne Nissana Pathfinder. Karoseria terenowego modelu została poddanasztuce graffiti, a finalny efekt prac spowodował, że auto wygląda jak dużygranitowy kamień.

 

Platynowy Nissan Navara i Pathfinder

Kolejny rok z rzędu Nissan Navara utrzymuje pozycję najpopularniejszego wPolsce i Europie pickupa. W związku z popularnością, jaką cieszą sięmodele Navara i Pathfinder, Nissan wprowadza do oferty ekskluzywne, limitowanewersje obu modeli o nazwie Platinum.

 

Wątek na forum: ZMIANA RADIA NISSAN PATHFINDER 2006 - PROBLEM Z OBSLUGA W KIEROWNICY

CZESC! Mam problem i potrzbuje pomocy od bardziej doświadczonych kolegów. Wymieniłem w moim Pathfinderze (2006 rok, wersja europejska) oryginalne raduio 2din na stację multimedialna PIONEER,a. Przestała mi działać multimedialna kierownica (po lewej stronie - od obsługi radia i komputera pokład...

 

Nissan Pathfinder: najnowsza generacja na targach w Detroit

Japoński koncern Nissana na targach motoryzacyjnych w Detroit przedstawiłnową, na razie koncepcyjną wersję Nissana Pathfindera. Auto trafi jednakjesienią do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych.

 

Navara i Pathfinder mogą mieć problemy z fotelami

Problem ze źle zamontowaną wiązką sterowanego elektrycznie fotela kierowcymoże spowodować kłopoty z jego regulacją. Z tego powodu do serwisówNissana trafi łącznie ponad 500 egzemplarzy modeli Navara i Pathfinder.

 

Nissan udostępnił zdjęcie Pathfindera

Japoński producent aut na swoim oficjalnym profilu na portalu Facebook zamieścił zdjęcie produkcyjnej wersji najnowszej generacji Pathfindera.

 

Policja wybiera Nissana Pathfindera

Szeregi Policji zasilą kolejne Nissany. Po raz kolejny model Pathfinder został wybrany przez Policję by towarzyszyć funkcjonariuszom podczas służby.

 

Pathfindery dla polskiej policji

Stróże prawa w województwie lubelskim w swojej codziennej pracybędą teraz korzystać z Nissanów Pathfinderów. Do ich dyspozycjioddano 42 egzemplarze tego średniej wielkości SUV-a.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017