Wyszukiwałeś:

Patriot

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Patriot

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005: Nowe spojrzenie na Jeepa

Spojrzeniem w nowym kierunku można nazwać dwa pojazdy koncepcyjne typu SUV,Jeep Compass oraz Jeep Patriot, które zaprezentowane zostały na wystawiesamochodowej we Frankfurcie.

 

Niekonserwatywny Patriota

Nowy crossover Jeep Patriot, będzie kolejnym krokiem odciągającym producentaod jego off-roadowego rodowodu. Samochód pojawi się na rynku w czwartymkwartale bieżącego roku.

 

Ruszyła produkcja Patriota

20 grudnia z taśm montażowych Belvidere Assembly Plant (stan Illinois)zjechał pierwszy egzemplarz modelu Jeep Patriot. Na polskim rynku auto topojawi się na przełomie maja i czerwca 2007 roku.

 

Nowy tunel w stolicy

Dzielnica Wawer zyska nowy bezkolizyjny przejazd pod linią kolejową w ciąguulic Żegańska/Zwoleńska. Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie rozpisałprzetarg na sporządzenie dokumentacji technicznej dla tej inwestycji.

 

Przygoda z Patriot-em

Marka Jeep wprowadziła właśnie na nasz rynek kolejny, siódmy model. Jest tokompaktowy Jeep o nazwie Patriot, który terenu się nie boi. Dzięki mocnejbudowie oraz napędowi 4x4 samochód z jednej strony podtrzymuje tradycjewdrażane przez amerykańskiego producenta, z drugiej zaś próbuje dogodzićwybrednemu, europejskiemu klientowi proponując mu komfort podróżowania.

 

Nowy kokpit w Jeepach

Główny designer Chrysler LLC, Ralph Gilles poinformował, że po faliostrej krytyki jaka przelała się nad modelami Compass i Patriot, oba autaotrzymają nowo zaprojektowane kokpity. W późniejszym czasie do tejdwójki dołączy także bliźniacza konstrukcja  postaci Dodge`aCalibra.

 

Warszawa: Jesienne remonty ulic

W tym roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wyremontował już 630 tys.mkw. nawierzchni warszawskich ulic, jednak to nie koniec. Jeśli warunkipogodowe na to pozwolą, to drogowcy będą prowadzić remonty jezdni aż dolistopada.

 

Wyróżniający się Jeep Patriot

Debiutujący na 2008 Mondial de l’Automobile w Paryżu koncepcyjny JeepPatriot Back Country ma zachęcać do jeszcze większej aktywności w terenieprzy znacznie bardziej umiarkowanym spalaniu.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017