Wyszukiwałeś:

Patrol

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Patrol

Spróbuj też wyszukać: patrol safari bmw x5 PATROL 4 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Nissan na terenowo

Marka Nissan w swojej ofercie posiada jedną z najbardziej okazałych gampojazdów przeznaczoną do poruszania się po bezdrożach, z napędem na czterykoła.

 

3xNissan 4x4

Gama modeli marki Nissan z napędem na cztery koła jest bardzo różnorodna. Odmodelu X-Trail z kategorii SUV po typowo terenowe modele Patrol i Terrano.

 

Nissan dla skoczka

54. Turniej Czterech Skoczni już niebawem wyłoni zwycięzcę tychprestiżowych rozgrywek w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie Nissan X-Trail Columbia.

 

Hyundai dla WOŚP

Hyundai Motor Poland przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocyterenowy model Santa Fe, który pomoże w ratowaniu życia dzieci poszkodowanychw wypadkach i nauce udzielania pierwszej pomocy.

 

Ssangyong Rodius: Super siódemka

Siedmioosobowych modeli na naszym rynku można znaleźć kilka. Jednak chybażaden nie oferuje aż tak bogatej możliwości aranżacji wnętrza, jakSsangyong Rodius.

 

Nissan wystawia w Goodwood

Podczas tegorocznego festiwalu szybkości w Goodwood, który odbędzie się 6-9lipca, Nissan zaprezentuje kilka nowych modeli począwszy od zmodyfikowanego350Z, skończywszy na samochodach, które zostaną zaprezentowane światu po razpierwszy.

 

Caliber w opałach

Problemy dotyczące produkcji nadwozia dotykają nowego modelu Dodge Caliber.Nowoczesna fabryka Chryslera posiada usterkę, która skutecznie spowalniamontaż samochodu, wobec czego zapotrzebowanie klientów przekracza możliwościprodukcyjne.

 

Już nie wymigasz się od mandatu

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało propozycjęzmian, które mają usprawnić ściągalność mandatów. Przedewszystkim możliwe będzie opłacanie mandatów kartą płatnicząbezpośrednio na miejscu popełnienia wykroczenia. Wydłużony zostanie takżeczas postępowania mandatowego w przypadku zarejestrowania wykroczenia np.fotoradarem.

 

Jest już nowy Patrol

Zjednoczone Emiraty Arabskie zostały wybrane na światową premieręnajnowszej, siódmej już generacji modelu Nissan Patrol, flagowego autaterenowego w gamie japońskiej marki.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017