Znaleziono w kategoriach:

Wyniki wyszukiwania dla: Pawel Dytko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Rajd Subaru: Odwołany przez policję

Po przejechaniu przez kierowców startujących w mistrzostwach Polskijednego odcinka specjalnego drugiego dnia Rajdu Subaru, piątej rundy mistrzostwkraju, impreza została odwołana przez policję. Rajd wygrał Francuz BryanBouffier (Peugeot 207 S2000), drugie miejsce zajął Paweł Dytko, a trzecieTomasz Czopik (obaj Mitsubishi Lancer).

Rajd Rzeszowski: Jak prolog to Kuchar

Tomasz Kuchar choć jak sam twierdzi dopiero poznaje swoją nowąrajdówkę nie miał sobie równych ponownie w tym sezonie naprologu przed otwierającymi dzisiaj odcinkami Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego.Wrocławianin w Peugot 207 S2000 wyprzedził kolejno Pawła Dytko i AndrzejaMancina (obaj Mitsubishi Lancer Evo IX).

RSMP: Dytko planuje nowy projekt

Dytko Sport planuje powrócić z projektem wspierania młodychtalentów. Nowy zespół opatrzony tymczasową roboczą nazwą Team11 ma nawiązywać do istniejącego w sezonie rajdowym 2007 – Teamu 07 wktórym startowało kilku młodych i szybkich kierowców.

Dytko trzeci w Rieti

Paweł Dytko dotarł jako 3-ci w Grupie N na metę wyścigu we włoskimRieti  - kolejnej eliminacji Mistrzostw Europy w wyścigachgórskich. Cieniem na zawodach położył sie tragiczny wypadek GeorgaPlasy, którego BMW roztrzaskało się o skały na trasie wyścigu.Kierowca zmarł po przewiezieniu śmigłowcem do szpitala.

Dytko siódmy raz na podium

Paweł Dytko, zawodnik EKO Racing, zajął trzecie miejsce w grupie N podczas 8rundy Mistrzostw Europy w wyścigach górskich, rozegranej w środkowejFrancji, w kurorcie narciarskim Mont Dore, położonym w Masywie Centralnym.

Dytko na podium w Szwajcarii

Paweł Dytko po raz kolejny w tym sezonie stanął na podium mistrzostw Europy wwyścigach górskich. Jadąc Mitsubishi Lancerem Evo VIII, kierowca z Nysyzajął trzecie miejsce w grupie A w szwajcarskiej rundzie St-Ursanne - LesRangiers.

Dytko podsumowuje sezon i czeka na Barbórkę

Sezon Mistrzostw Europy w wyścigach górskich zakończony.  JedynyPolak w cyklu - Paweł Dytko został sklasyfikowany na 4-tym miejscu wklasyfikacji generalnej.

Dytko nie wystartuje w Rajdzie Barbórki Warszawskiej

Pomimo ogromnego wysiłku mechaników zespołu Dytko Sport, któryod kilku miesięcy buduje prototypowego VW Polo,  nie uda się jednak naczas przygotować tej najnowszej rajdówki. Dlatego kierowca z Nysy niewystartuje w zamykającej sezon sportów motorowych w Polsce RajdzieWarszwskiej Barbórki.

Rajdowe Mitsubishi Space Star

Gdy testowaliśmy najnowsze Mitsubishi Space Star, to żaden z nas nie pomyślał nawet, że z tego auta można stworzyć coś atrakcyjnego. Teraz bijemy się w pierś i pokazujemy Wam projekt zespołu Dytko Sport stworzony wewspółpracy z Euromaster. Poznajcie rajdowe Mitsubishi Space Star Proto!

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Pawel Dytko".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017