Wyszukiwałeś:

Pekin

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pekin

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Silniki Fiata do Pekinu

Fiat Powertrain Technologies dostarczy 1000 silników napędzanych na gazjednemu z przewoźników autobusowych w Pekinie. Jest to jak dotądnajwiększe tego typu zamówienie dla włoskiej marki.

 

Ford i PKOl

W poniedziałek, 18 grudnia, w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie uroczyściepodpisana została umowa o współpracy Polskiego Komitetu Olimpijskiego z Konsorcjum Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce.

 

Czy będziemy jeździć po "chińskich" drogach?

Minister Transportu Jerzy Polaczek złożył wizytę w Chinach, w trakciektórej prowadzone były rozmowy na temat udziału chińskichprzedsiębiorstw w procesie budowy polskiej infrastruktury.

 

Maja Włoszczowska jeździ Mercedesem

5 maja we wrocławskim salonie Mercedes-Benz Mirosław Wróbel miałamiejsce kameralna uroczystość. Gościem salonu była Maja Włoszczowska,srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Pekinie.

 

Expedycja III: Bezdrożami do Pekinu

Choć przed nami już czwarta edycja Expedycji, warto podsumować poprzedniąwyprawę. 12 tysięcy kilometrów, w większości autostopem przez obszaryrosyjskie i Mongolię, dwójka śmiałków i temperatury sięgająceminus 30 stopni Celsjusza - tak w wielkim skrócie można opisać wyprawęAgaty Krzemień i Witka Rybskiego na trasie Kraków - Pekin.

 

Bazowe wersje Panamery

Po udanym debiucie rynkowym gama Porsche Panamera będzie teraz rozszerzana okolejne wersje. Już w maju na naszych drogach pojawią się Panamera i Panamera4 z nowym 3,6-litrowym silnikiem V6.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017