Wyszukiwałeś:

Pentastar

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Pentastar

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Nowy silnik V6 w Grand Cherokee

Nowy Jeep Grand Cherokee, który pojawi się w 2011 roku będzie pierwszymsamochodem koncernu Chrysler LLC, który będzie zasilany jednostkąPentastar V6. Nowa jednostka pokazuje możliwości koncernu i jednocześnie mabyć jedną z recept na recesję na rynku samochodowym.

 

Grand Cherokee 2011 już gotowy

Mimo dość znacznie stonowanego wyglądu nowy Jeep Grand Cherokee marównie dobrze, jeśli nie lepiej spisywać się w terenie. Premiera nowejgeneracji tego SUVa właśnie miała miejsce na wystawie w Nowym Jorku, jednakna europejskim rynku auto pojawi się najprawdopodobniej na początkuprzyszłego roku.

 

Jednak nie będzie V8

Parę dni temu pojawiła się informacja o tym, że Alfa Romeo zamierzawłożyć pod maskę nowego modelu silnik V8. Miał to być pierwszy tego typusilnik od 30 lat. Przedstawiciele włoskiej marki szybko zdementowali plotkę.

 

Wystawa NAIAS 2010 wystartowała

Przed rokiem salon samochodowy North American International Auto Show w Detroitodbywał się w cieniu nadciągającego nad branżę motoryzacyjną kryzysu.Tegoroczna edycja targów ma dać nam odpowiedź na pytanie, czy branża,a przede wszystkim amerykańskie koncerny, zdołały już się otrząsnąć ztrudnych czasów, a kryzys to już kwestia przeszłości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017