Wyszukiwałeś:

Peugeot

. Znaleziono 3655 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Peugeot

Spróbuj też wyszukać: Peugeot 407 peugeot 206 peugeot 307

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3655 wszystkich):

Peugeot 207: Rasowy mieszczuch

Nie dość, że posiada niezły rodowód, to na dodatek jest spadkobiercąi kontynuatorem dwóch niezwykle udanych generacji aut z segmentu B,których znakiem charakterystycznym jest postać srebrnego lwaumieszczonego na masce. Czy nowy Peugeot 207 będzie w stanie sprostaćniemałym oczekiwaniom oraz trudnym warunkom, które bez wątpieniapanują na naszym rynku?

 

Peugeot zgarnął wszystko

Sezon 2007 w polskich rajdach samochodowych był rokiem Peugeot. Zespółzdobył wszystko, co było możliwe do zdobycia! Dziś, 18 stycznia, podczasgali rozdania nagród w Pruszkowie, przedstawiciele Peugeot Sport PolskaRally Team odbiorą szarfy za zdobycie aż pięciu tytułówMistrzów Polski.

 

Peugeot 207 SW: Wydłużony maluch

Małe kombi Peugeota ma jedną zasadniczą zaletę - ma bardzo ograniczonąkonkurencję w swoim segmencie rynkowym. Ma też niestety i wady - niewielkierozmiary sprawiają, że mocne strony aut typu kombi tracą tu nieco na swoimznaczeniu. Czy warto więc zastanowić się nad taką propozycję, jak Peugeot207 SW, czy też lepiej od razu wybić sobie ją z głowy?

 

Peugeot 308: Kompaktowy lew

Jego poprzednik pomimo problemów z niezawodnością był jednym znajbardziej udanych aut kompaktowych ostatnich lat, pochodzących z Francji.Peugeot 308 ma za zadanie zatrzeć przykre wspomnienia po swoim starszym bracie.Jest ładniejszy, lepiej wykończony i pod względem właściwości jezdnychnawiązuje do czołówki segmentu C. Czy swoim stylem jest w stanieprzekonać polskich klientów?

 

Peugeot stawia na młodzież

Kluczbork jest kolejnym polskim miastem, w którym działa klasapatronacka Peugeota. Dla celów dydaktycznych Zespołowi SzkółPonadgimnazjalnych w Kluczborku przekazany został Peugeot 407.

 

Czy warto kupić: Peugeot 206 (1998-)

Z reguły konkretne modele aut stają się ikonami motoryzacji dopiero po wielulatach od zakończenia ich produkcji. Peugeot 206 do tego grona na pewno nienależy. Ale mimo wszystko jest w pewnym sensie fenomenem. Przede wszystkimjeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że w niemal nie zmienionej formie sprzedawanyjest z powodzeniem od blisko 13 lat. Aż do dziś dzień.

 

Peugeot RCZ: Nietuzinkowy i z pazurem

Jeździł nim jeden z największych amantów w historii polskiego filmu.Wprawdzie dopiero w drugiej części, ale to właśnie m.in. dzięki PeugeotowiRCZ przedstawicielki płci pięknej nie mogły się oprzeć Karolowi. O jegowyjątkowości świadczy także fakt, że nie ma, jak prawie wszystkie modele wgamie osobowych modeli Peugeota, nazwy numerycznej.

 

Peugeot wspiera kolejną szkołę

Otwarcie klasy patronackiej Peugeot w Zespole Szkół Samochodowych wSzczecinie.

 

Czy warto kupić: Peugeot 106 (1991-2003)

W minionym stuleciu małe miejskie auta miały być przede wszystkim tanie iproste w utrzymaniu, nawet kosztem komfortu czy jakości wykończenia. I takiwłaśnie był Peugeot 106, który dzięki tym przymiotom zyskał dużąpopularność, w efekcie czego dziś jest wciąż stosunkowo częstym widokiemna naszych ulicach.

 

Czy warto kupić: Peugeot 406 (1995-2004)

Uważany za jeden z najbardziej udanych modeli z lwem na masce latdziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia wciąż cieszy się dobrą opinią.Peugeot 406, główny bohater słynnej filmowej serii Taxi, to eleganckalinia, komfort na wysokim poziomie, a do tego niezłe wyposażenie i bogataoferta silnikowa. A i wcale nie ma wiele wspólnego ze"sławną" awaryjnością francuskich aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017