Wyszukiwałeś:

Phantom X

Drophead X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Phantom Drophead

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Phantom zrzuca dach

Już niebawem, bo 7. stycznia 2007 roku na salonie samochodowym w Detroit,brytyjska marka Rolls-Royce przedstawi nowego, "aluminiowego"kabrioleta zbudowanego w oparciu o studyjny model 100EX. Seryjna produkcjaPhantoma Drophead Coupe rozpocznie się latem.

 

Phantom Drophead "otwarty" na Europę

Najnowsze, ekskluzywne dzieło Rolls-Roycea, Phantom Drophead Coupe oficjalniezadebiutował na europejskim rynku. Okazją do prezentacji nowego modelu byłytargi samochodowe w Genewie. Produkcja "Rollsa" z otwieranym dachemruszy latem tego roku.

 

3000 Phantomów już sprzedanych

Należąca do koncernu BMW, ekskluzywna marka Rolls-Royce sprzedała już 3000egzemplarzy luksusowych Phantomów. Produkcja tego modelu rozpoczęłasię w styczniu 2003 roku.

 

Taki inny "Rolls"

Bycie jedną z gwiazd niedawno zakończonego Międzynarodowego SalonuMotoryzacyjnego w Genewie zobowiązuje. Prezentowany tam Rolls Royce Phantom,przygotowany przez tunera samochodowego - Mansory, zachwycił specjalnymlakierem z efektami matującymi marki Glasurit, należącej do BASF Coatings.

 

Pierwszy Drophead Coupe z Goodwood

W piątek pierwsze pięć egzemplarzy modelu Phantom Drophead Coupe zjechało ztaśm produkcyjnych w brytyjskim mieście Goodwood, gdzie znajduje się fabrykasamochodów marki Rolls-Royce. Dwudrzwiowy kabriolet jest najnowsząodmianą legendarnego modelu Phantom.

 

Konserwatysta na sportowo

Producent samochodów marki Rolls-Royce poinformował, że eksperymentalnawersja dwudrzwiowego modelu 101 EX, wejdzie o produkcji już w 2008 roku.Montaż samochodu wystartuje już na początku przyszłorocznego lata wlegendarnej fabryce w Goodwood.

 

Rekordowy rok Rolls-Royce

Zeszły rok był dla producenta samochodów Rolls-Royce wyjątkowo udany.Brytyjska marka sprzedała najwięcej samochodów z ostatnich czterechlat, a w ubiegłym roku wskaźnik osiągnął poziom 1.010 egzemplarzy.

 

Ultraluksusowe coupe

Podczas tegorocznych targów w Genewie spod kotary zostanie odsłoniętydla szerokiej publiczności nowy model Rolls-Royce`a. Dwudrzwiowa wersjadołączy do gamy modelu Phantom i wejdzie do produkcji na zamówieniejuż latem tego roku.

 

Czarny diament

Co prawda oryginalna wersja Rolls-Royce`a Drophead Coupe została zaprezentowanaw okresie letnim, to specjaliści z firmy Project Kahn postanowili poczekać dozimy i zaprezentować nowy wymiar szyku i elegancji.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Phantom Drophead".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017