Wyszukiwałeś:

Phantom

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Phantom

Spróbuj też wyszukać: phaeton

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Pierwsze urodziny Phantoma

Dokładnie rok temu podczas Detroit Auto Show Rolls-Royce zaprezentowałnajnowszy model Phantom. Rocznica ta zbiega się w tym roku ze stuleciempowstania firmy.

 

7-gwiazdkowy Phantom

Jedyny na ziemi siedmiogwiazdkowy hotel w Dubaju poszerzył swoją flotęsamochodową o dwa najnowsze modele Rolls-Royce Phantom.

 

Phantom liderem

Rolls-Royce Phantom kolejny rok potwierdził pozycję lidera w segmencienajbardziej luksusowych aut. W zeszłym roku po raz pierwszy Phantom zostałsprzedany na polskim rynku.

 

Dłuższy Rolls-Royce Phantom w Europie

Firma Rolls-Royce Motor Cars zapowiedziała, że model luksusowej limuzynyPhantom z przedłużoną płytą podłogową będzie niebawem dostępny wEuropie. Zaprezentowanego na tegorocznej wystawie samochodowej w Genewie'Rollsa' początkowo chciano sprzedawać tylko w krajach na Środkowym i DalekimWschodzie.

 

Czarny Phantom

Producent najbardziej luksusowych i snobistycznych wozów świata,Rolls-Royce, wydał na świat 25 egzemplarzy samochodów nazwanych BlackPhantom. Są one kwintesencją tego co w tej marce najlepsze: designu,technologii oraz jakości wykonania.

 

Phantom zrzuca dach

Już niebawem, bo 7. stycznia 2007 roku na salonie samochodowym w Detroit,brytyjska marka Rolls-Royce przedstawi nowego, "aluminiowego"kabrioleta zbudowanego w oparciu o studyjny model 100EX. Seryjna produkcjaPhantoma Drophead Coupe rozpocznie się latem.

 

Phantom Drophead "otwarty" na Europę

Najnowsze, ekskluzywne dzieło Rolls-Roycea, Phantom Drophead Coupe oficjalniezadebiutował na europejskim rynku. Okazją do prezentacji nowego modelu byłytargi samochodowe w Genewie. Produkcja "Rollsa" z otwieranym dachemruszy latem tego roku.

 

3000 Phantomów już sprzedanych

Należąca do koncernu BMW, ekskluzywna marka Rolls-Royce sprzedała już 3000egzemplarzy luksusowych Phantomów. Produkcja tego modelu rozpoczęłasię w styczniu 2003 roku.

 

Taki inny "Rolls"

Bycie jedną z gwiazd niedawno zakończonego Międzynarodowego SalonuMotoryzacyjnego w Genewie zobowiązuje. Prezentowany tam Rolls Royce Phantom,przygotowany przez tunera samochodowego - Mansory, zachwycił specjalnymlakierem z efektami matującymi marki Glasurit, należącej do BASF Coatings.

 

Pierwszy Drophead Coupe z Goodwood

W piątek pierwsze pięć egzemplarzy modelu Phantom Drophead Coupe zjechało ztaśm produkcyjnych w brytyjskim mieście Goodwood, gdzie znajduje się fabrykasamochodów marki Rolls-Royce. Dwudrzwiowy kabriolet jest najnowsząodmianą legendarnego modelu Phantom.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017