Wyszukiwałeś:

Picanto

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Picanto

Spróbuj też wyszukać: rio ignis suzuki i20

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Kia Picanto z otwieranym dachem

Kia wprowadziła do sprzedaży dwie specjalne edycje modelu Picanto. Nowa wersjao nazwie Zipp! wyposażona w panoramiczny szyberdach to odpowiedź koreańskiejmarki na zbliżającego się lato.

 

Picanto z dieslem

Po wprowadzeniu w kwietniu wersji LPG, na naszym rynku pojawiła się właśnieKia Picanto w wersji z 3-cylindrowym silnikiem wysokoprężnym.

 

VI runda Kia Picanto Cup

W najbliższy weekend na torze w Kielcach odbędzie się przedostatnia już, VIrunda pierwszego sezonu mistrzostw Polski KIA Picanto Cup. Wyścigi zapowiadająsię nadzwyczaj ciekawie, bowiem wszyscy startujący w markowym pucharze Picantomają do zrealizowania ambitne cele sportowe.

 

Puchar Kia Picanto - podsumowanie sezonu

Dwa tygodnie temu ostatni wyścig zakończył pierwszy sezon Kia Picanto Cup.Umilkły silniki, stopniowo opadają emocje, zaczyna się czas ocen, analiz,podsumowań i przygotowań do kolejnej batalii.

 

Zmodernizowana Kia Picanto

Na rozpoczynającej się już 7 czerwca wystawie samochodowej w Barceloniezaprezentowana zostanie odmłodzona Kia Picanto. W sprzedaży nowa mała Kiapojawi się już jesienią tego roku.

 

Dwa puchary KIA w 2008

Duże zainteresowanie wśród zawodników, mediów oraz conajważniejsze publiczności sprawiło, że koreańska marka KIA w 2008 rokuzorganizuje dwa markowe czempionaty w wyścigach płaskich. Obok Pucharu KIAPicanto pojawi się zupełnie nowy serial, Puchar KIA cee’d. Odbywającysię w ubiegłą sobotę 45. Rajd Barbórki Warszawskiej był dlaproducenta możliwością zaprezentowania obu wyścigowych modeli,którymi zawodnicy będą ścigać się w sezonie 2008.

 

Tańsza Kia Picanto po faceliftingu

Już na przełomie lutego i marca w polskich salonach pojawi się zmodernizowanaKia Picanto. Ceny, które zaczynają się od 29,9 tys. zł, zostałyobniżone średnio o 4 tys. zł w stosunku do poprzedniej wersji.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda odbędzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

KIA Lotos Cup: Emocjonujący Hungaroring

Na torze Hungaroring pod Budapesztem rozpoczęła się tegoroczna rywalizacja otytuły mistrzów Polski w cyklu wyścigów markowych KIA Lotos Cup.Po raz wtóry na tym obiekcie pojawili się zawodnicy w samochodachPicanto walczący w Picanto Lotos Cup, po raz pierwszy można było obserwowaćw wyścigach samochody Kia procee`d, których kierowcy walczą ozwycięstwo w cee`d Lotos Cup.

 

Kia Picanto: Odmłodzony maluch

Bez względu na to, czy wykorzystywane przez singli, przez pary, czy wręczprzez całe rodziny, samochody z segmentu A stanowią pokaźną grupę autporuszających się po naszych drogach. Jak w tym gąszczu konkurentówsprawuje się Kia Picanto, które niecały rok temu przeszło nie takznów mały facelifting?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017